Engin Koyun'a yumruklu saldırı girişimi!

Bugün oynanan Sarıyer-Kocaelispor maçının devre arasında Kocaelispor Başkanı Engin Koyun'un Kocaelispor taraftarı tarafından önce ağır sözlü saldırıya uğradığı sonrasında ise Başkan Koyun'un tepki göstermesi üzerine tarafların birbirine yumruk atmaya çalıştıkları öğrenildi.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Burcu Nazlı

Bugün deplasmanda Sarıyer ile karşı karşıya gelen Kocaelispor, ilk yarının 1., 16. ve 38. dakikalarında yediği gollerde ilk yarıyı 3-0 mağlup kapattı. İlk yarının 3-0 sona ermesinin ardından protokol tribününde Kocaelispor Başkanı Engin Koyun ile bir Kocaelispor taraftarı arasında olayların çıktığı öğrenidi.

YUMRUK ATMAYA ÇALIŞMIŞLAR

Kocaeli Zirve Gazetesi'nin güvenli kaynaklardan edindiği bilgilere göre olay şöyle gelişti.

İlk yarıyı Kocaelispor'un 3-0 mağlup bitirmesinden hemen sonra gelişen olayda Protokol Trübününün yan tarafında  maçı izleyen iki Kocaelispor taraftarının Kocaelispor Başkanı Engin Koyun'a ağır küfürler etmesine tepki gösteren Başkan Koyun'un taraftarın üzerine yürüdüğü ve tel örgüler arasında taraftarla  birbirlerine yumruk atmaya çalıştıkları öğrenildi.

TARAFLAR BİRBİRİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Tel örgülerin arasında bir süre devam eden arbedenin ardından araya giren kişilerin olayı büyütmeden kapattıkları ve tarafların birbirinden şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

''HABER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR''

Başkan Engin Koyun ise saldırı olayını yalanladı. Koyun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

''Bugün oynadığımız Sarıyer maçının ardından medyada şahsım ile ilgili yayınlanan “Engin Koyun’a yumruklu saldırı” haberleri tamamen yalan haber olup gerçeği yansıtmamaktadır.''

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN