Izmit Belediyesi Haberleri

Izmit Belediyesi Haberleri

Aday yapılmadı, İzmit Belediyesine geri döndü

İzmit Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden Körfez Belediye Başkan Adayı olmak için istifa eden Emirşah Torun, görevine geri döndü

İşte CHP İzmit Belediye Meclis üyesi adayları

CHP İzmit Belediyesi meclis üyesi adayları açıklandı

İşte AK Parti İzmit Belediye Meclis üyesi adayları

AK Parti İzmit Belediye Meclis üyesi adayları belli oldu. .İşte İzmit Belediyesi Meclis üyesi adayları...

İYİ Parti İzmit Meclis üyesi adayları belli oldu

İYİ Parti’nin İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Adayları belli oldu

İzmit Belediyesi araç filosunu büyüttü

İzmit Belediyesi satın alma süreci tamamlanan 11 kamyonu daha araç filosuna kattı.

Şehir Hastanesi bağlantı yolu güneş enerjisi ile aydınlatılıyor

İzmit Belediyesi, vatandaşların talepleri üzerine Şehir Hastanesi yoluna güneş enerjili aydınlatma sistemi getirdi.

Yenice’nin dünürü hayatını kaybetti

İzmit Belediyesi eski Başkanı Halil Vehbi Yenice’nin dünürü 81 yaşındaki Ali Esen hayatını kaybetti

İzmit Belediyesi'nin hizmeti İzmitlilerin yüzünü güldürdü

İzmit Yenicuma Parkı’ndaki yenileme çalışmalarının ardından Başkan Hürriyet’in vaatlerinden biri olan tuvaletler, ücretsiz olarak halkın hizmetine sunuldu. Aynı zamanda tuvaletlerin çok hijyenik olduğunu belirten vatandaşlar, “Parası olan da olmayan da faydalanabiliyor” dedi.

Tanta İzmit için adaylığını açıklayacak

Kocaeli’nin tanınan simlerinden diş hekimi ve CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Hakan Tanta, İzmit Belediyesi Başkan adaya adaylığı için başvuru yapacak.

Yalçın Eldoğan’dan Öğretmenler Günü mesajı

El yapı şirketler grubu yönetim kurulu başkanı ve İYİ Parti İzmit Belediyesi Başkan Aday Adayı Yalçın Eldoğan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı

Yalçın Eldoğan Kocaeli Zirve’de Canlı Yayındaydı!

Dün akşam Kocaeli Zirve’nin Facebook hesabından saat 19.00’dan itibaren canlı yayınlanan Tahsin Keskin’in hazırlayıp sunduğu  ‘Zirve’de Gündem’ programının konuğu İzmit Belediyesi İYİ Parti Başkan Aday Adayı Yalçın Eldoğan oldu.

Sekalılar Lokalindeki ilk etkinlikte Mehmet Ali Kağıtçı anlatıldı

İzmit Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan Sekalılar Lokalindeki ilk etkinlik, SEKA'nın kurulmasına öncülük eden Mehmet Ali Kağıtçı'nın hayatının anlatıldığı söyleşi oldu.

Cem Şakoğlu'dan zehir zemberek açıklamalar

İzmit Belediyesi Basın danışmanı Cem Şakoğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin 29 Ekim’de açmayı taahhüt ettiği projelerle ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

Üniversite öğrencilerine ücretsiz yemek

İzmit Belediyesi, üniversite öğrencilerinin sıcak yemek ihtiyaçlarını karşıladığı projeyi, yeni eğitim döneminde tekrardan faaliyete geçirdi.

İzmit Belediyesi inşaat ustası istihdam edecek

İzmit Belediyesi iştiraki BEKAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere inşaat ustası alımı yapılacak.

İzmit Belediyesi’ne haciz şoku

Sosyal Güvenlik Kurumu borçlarını yapılandıran, ancak ödeme yapmayan, yapılandırma yapmayarak borçlarını ödemeyen belediyeler, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının borçları için haciz kararı aldı

Kocaeli Şehir Hastanesi’nde şok olay!

İzmit Belediyesi ekipleri, Kocaeli Şehir Hastanesi'ndeki 15 işletmeye gerçekleştirdiği denetimde işletmelerin iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatlarının bulunmadığını tespit etti. İşletmelerin ruhsat alabilmeleri için gerekli evrakların İzmit Belediyesine sunulması konusunda bilgilendirme yapıldı ancak hastaneye ait yapı kullanma izin belgelerinin olmadığı da belirlendi.

Gülümse Kafe’nin menüsüne gözleme eklendi

İzmit Belediyesi sosyal tesisi Gülümse Kafe, zengin menüsüne Çınar Kadın Kooperatifinin üretici kadınlarının emeğiyle hazırlanan gözlemeyi de ekledi.

İzmit Belediyesi’nin yaptığına bakar mısınız?

İzmit Belediyesi, Tepecik Mahallesi Tokoğlu Sokak üzerinden Fethiye Caddesi’ne inen yolu kapattı.

Teoman basın mensuplarını konserinden kovdu

İzmit Belediyesi'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Kocaeli’de konser veren ünlü sanatçı Teoman, görevli basın mensuplarını alandan kovdu.

Skandal! İzmit Belediyesi parayı ödemedi, firma tahtaları sökmeye geldi

Uzun zamndır tamamlanması beklenen ve yapım süresinin uzaması nedeniyle esnafın büyük tepkisini çeken Fethiye Caddesi'nde skandal bir olay daha yaşandı.

Devreye Büyükakın girdi, Büyükşehir ihaleye giriyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Muharrem Tutuş, gerçekleşecek İzmit Belediyesi meclis oturumunda arsa satışına onay vereceklerini ve ihaleye Büyükşehir Belediyesi’nin de gireceğini açıkladı.

Son ödeme tarihi uzatıldı

İzmit Belediyesi, alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun çerçevesinde borçlarını yapılandıran mükelleflerin peşin veya taksit ödeme işlemleri için son ödeme tarihinin 4 Ağustos Cuma gününe uzatıldığını duyurdu.

Yıldızlı: Durhasan kaderine terk edilmiş!

28.Dönem CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür YILDIZLI, İzmit Durhasan köyündeki sorunları yerinde görmek için İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Baştan ile birlikte bölgeye giderek, Durhasan Muhtarı Ünal Turan ve köy sakinleri ile bir araya geldi.

İzmit’te sokaklar ilaçlanıyor

İzmit Belediyesi, yaz aylarında ortaya çıkan sinek ve karasinek gibi haşerelere karşı tüm mahallelerde ilaçlama çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.

Ünal Özmural’dan AK Parti’li Atay’a cevap!

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, AK Parti’li İzmit Belediye Meclis Üyesi Halil Atay’ın İzmit Belediyesi hizmet araçlarıyla ilgili yaptığı paylaşıma sosyal medyadan yanıt vererek, ''“AKP’li meclis üyeleri ve yandaşları yalan furyasına bir yenisini daha eklediler” dedi.

Çakmak’tan, Sakoğlu’na cevap!

AK Parti İzmit İlçe Yöneticisi Murat Çakmak, İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu’nun açıklamalarına cevap verdi.

Hocaoğlu: Rezilliklerini bir karış suda kapatmaya çalışıyorlar

İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Fikret Hocaoğlu, kentimizde şiddetli yağış sonrası yaşanan durumlarla ilgili muhalefetin yaptığı eleştirilere yanıt verdi. 

İstanbul’daki kokoreççi İzmit Belediyesi’ne isyan etti

İstanbul’da hizmet veren Ülkem Kokoreç İzmit Belediyesine isyan etti.

Hürriyet’e sert eleştiri: İşçilere adeta cehennemi yaşatmıştır

HİZMET-İŞ Sendikası Kocaeli Şube Başkanlığı, iki yıl önce İzmit Belediyesinde çalışırken ‘kurumu rencide ettiği ve hırsızlık yaptığı’ iddiasıyla Başkan Hürriyet tarafından işten atılan İsmail Özkol’un, mahkemelerce tüm suçlamalardan aklanması ve işe dönüş davasını kazanmasının ardından yazılı açıklama yaptı