Kocaeli Valiliği Haberleri

Kocaeli Valiliği Haberleri

Kocaeli'de yakalanan terörist serbest!

Kocaeli Valiliği’nden verilen bilgiye göre terör örgütü üyesi olduğu tespit edilen bir şahıs operasyonla yakalandı. Mahkemeye çıkarılan şahıs adli kontrolle serbest bırakıldı

Kocaeli'de 110 kaçak göçmen yakalandı!

 Kocaeli Valiliği, 110 düzensiz göçmenin sınır dışı edildiğini açıkladı.

Valilikten şiddetli fırtına uyarısı!

Kocaeli Valiliği, kent genelinde etkisini göstermesi beklenen şiddetli rüzgara karşı vatandaşları uyardı

SDKM’de Süleyman Çelebi anıldı

Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü iş birliğinde, Vefatının 600. Yıl Dönümünde “Süleyman Çelebi ve Mevlid-İ Şerif Geleneği” konulu bir etkinlik gerçekleşti.

Kocaeli'ye kar yağacak!

Kocaeli Valiliği, hafta içi hava sıcaklıklarının düşeceğini bununla beraber yüksek kesimlere karla karışık yağmur ve kar yağışı beklendiğini duyurdu

Düzensiz göçmenler sınır dışı edildi

Kocaeli Valiliği, 25 düzensiz göçmenin yakalanarak ülkelerine geri gönderildiğini açıkladı.

Düzensiz göçmenlere sınır dışı

Kocaeli Valiliği, 67 düzensiz göçmenin yakalanarak ülkelerine geri gönderildiğini açıkladı.

Valilik uyardı: Fırtına geliyor!

Batı Karadeniz ve Marmara Denizi'nde meydana gelebilecek fırtınaya karşı Kocaeli Valiliği uyarıda bulundu.

Valilik: Soruşturma değil, ön araştırma!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in şikayeti sonrası belediye meclis üyeleri Hayrettin Ünlü, Muharrem Tutuş ve İlker Kazan hakkında acılan soruşturma ile ilgili Kocaeli Valiliği açıklama yaptı.

O meclis üyelerine inceleme başlatıldı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in şikayeti sonrası Kocaeli Valiliği, belediye meclis üyeleri Hayrettin Ünlü, Muharrem Tutuş ve İlker Kazan hakkında ön inceleme başlattı

Yüzlerce izci 99 metrelik Türk bayrağını sloganlarla taşıdı

Kocaeli Valiliği tarafından akşam saatlerinde düzenlenen fener alayına yaklaşık 5 bin vatandaş katıldı. Fener alayında 99 metrelik bayrağı taşıyan yüzlerce izci O mübarek bayrak işte bu bayrak sloganlarıyla kenti inletti.

Cumhuriyet coşkusu bu konserde yaşandı

Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu’nun düzenlemiş olduğu “Cumhuriyet Konseri” büyük coşkuyla ayakta alkışlandı

Kuvvetli rüzgâr ve fırtınaya dikkat!

Kocaeli Valiliği, bölge genelinde kuvvetli rüzgar ve fırtınaya karşı meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu

Valilikten fırtına uyarısı!

Kocaeli Valiliği Marmara Denizi'nde yarın beklenen fırtına için uyarıda bulundu

Kocaeli Valiliği'nden duyuru!

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada kuvvetli rüzgar ve fırtınanın beklendiği açıklanırken kuvvetli rüzgar ve fırtınayla birlikte ulaşımda aksamalar, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Terör örgütü üyesi operasyonla yakalandı!

Kocaeli Valiliği, terör örgütü üyesi olduğu tespit edilen şüphelinin jandarma ekiplerinin operasyonu neticesinde yakalandığını açıkladı.

14 düzensiz göçmen sınır dışı edildi

Kocaeli Valiliği, 14 düzensiz göçmenin sınır dışı edilerek, ülkelerine gönderildiğini açıkladı.

195 göçmen sınır dışı edildi

Kocaeli Valiliği, bölge iller ve Kocaeli'de yakalanan 195 düzensiz göçmenin sınır dışı edilerek, ülkelerine geri gönderildiğini açıkladı.

Kocaeli’den Pakistan’a 17 vagonluk yardım treni

Kocaeli Valiliği'nin koordinesinde 12 ilin katkısıyla hazırlanan 17 vagonluk 'İyilik Treni', yardımları Pakistan'daki selzedelere ulaştırmak üzere Kocaeli'den yola çıktı.

Kamuda kışlık kıyafet uygulamasına geçildi

Kocaeli Valiliği, yaptığı duyuruda 15 Eylül itibariyle kamu kurum ve kuruluşlarında kışlık kıyafet uygulamasına geçildiğini açıklandı

Kocaeli Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Kocaeli Valiliği, Marmara Bölgesi'nde etkili olacak şiddetli fırtınaya karşı vatandaşları uyardı.

Kocaeli Valiliği’nden kazaya ilişkin açıklama!

Kocaeli'den hareket eden tur otobüsünün Çanakkale'de devrilmesi neticesinde meydana gelen kazaya ilişkin Kocaeli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Yaralılarımızın durumu ve yapılması gereken her ne varsa yapılmaktadır denildi.

İşte Kocaeli'deki okullarda alınacak tedbirler ve kararlar

Kocaeli Valiliği, 2022-2023 eğitim öğretim yılında öğrencilerin güvenli bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri adına alınan kararları açıkladı

Zafer Bayramı’nın 100. yıl dönümü coşkuyla kutlandı

Kocaeli'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100'ünücü yıl dönümü coşkulu bir programla kutlandı. Protokol üyelerinin çelenk sunumuyla başlayan program, Kocaeli Valiliği önünde devam etti.

Gecenin karanlığını şimşekler aydınlattı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Kocaeli Valiliği'nin uyarılarının ardından Kocaeli'de akşam saatlerinde yağış etkili oldu. Gecenin karanlığını ise şimşekler aydınlattı.

170 kaçak göçmen sınır dışı edildi!

Kocaeli Valiliği, 170 düzensiz göçmenin sınır dışı edilerek ülkelerine gönderildiğini açıkladı.

Kocaeli için 'sarı' uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün 17 il için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği hatırlatıldı. Kocaeli Valiliği de uyarı mesajı yayımladı.

1. Kocaeli Kısa Film Festivali’nin başvuru süreci tamam

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Valiliği katkılarıyla 1-5 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kısa film festivalinin başvuru aşaması tamamlandı.

Valilikten şiddetli fırtına uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kocaeli için kuvvetli fırtına uyarısında bulundu.