Koto Haberleri

Koto Haberleri

İşte KOTO'nun yeni meclis başkanı

Kocaeli Ticaret Odası’nda yeni meclis başkanı Hüseyin Gezer oldu.

KOTO'da seçim başladı, listeler belli oldu

Kocaeli Ticaret Odası’da seçim heyecanı başladı. Sabah saatlerinde kurulan sandıklarda oy kullanma işlemi devam ediyor.

Gözler KOTO'da... Seçim heyecanı başladı!

Kocaeli Ticaret Odası’nın komite seçimleri bugün oda binasında yapılacak.

İbrahim Bıyıklı'dan son dakika açıklaması!

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, bugün gerçekleştirilecek KOTO komite seçimleri öncesi son bir açıklamada daha bulunarak "Beyaz listelerde seçime giren arkadaşlarımıza karşı ilgili komitelerde liste çıkarmadığımızı bildirir, bu komitelerde üyelerimizin Beyaz listeleri desteklemelerini öneririz." dedi.

İşte KOTO'da meslek komitesi adayları...

Bu haftasonu gerçekleştirilecek olan KOTO Meslek Komitesi asil ve yedek üye seçimleri ile meclis üyesi asil ve yedek üye seçimlerinde YSK tarafından onaylanan komitelerin aday listesi belli oldu

KOTO adayı Bıyıklı: Oda arpalık olarak kullanılmıştır!

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) başkan adayı İbrahim Bıyıklı, "Odamız kişisel hırslara, heveslere, beklentilere hizmet etmenin aracı haline getirilmiştir. Oda olanakları; ne acı ki, eşe, dosta, akrabaya dağıtılan tabiri mazur görün ama 'arpalık' olarak kullanılır hale gelmiştir" dedi.

KOTO’da üye listeleri askıya çıktı

Kocaeli Ticaret Odası, 8 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacak olan KOTO Organ Seçimlerinde oy kullanacak üyelerin listesinin askıya çıktığını duyurdu 

KOTO'da şok gelişme... Akın Doğan adaylıktan çekildi!

KOTO Başkan adaylığını açıklayan Akın Doğan adaylıktan çekildi.

KOTO'nun seçim tarihi belli oldu

Kocaeli Ticaret Odası’nın genel kurul tarihi belli oldu.

Bıyıklı: KOTO’yu değil yönetimin keyfi uygulamasını dava ettik

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, kamuoyuna yazılı açıklamada bulundu

Bıyıklı: Adaylıktan çekilmem söz konusu değil!

KOTO Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, son günlerde hakkında çıkan asılsız haberlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Aras'tan Bıyıklı'ya: Başaracağınıza inanıyorum

KOTO Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, Yeniden Refah Partisi(YRP)  Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras’ı ziyaret etti.

Bıyıklı’dan BBP İl Başkanı Kaya’ya ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, BBP  Kocaeli İl Başkanı  Remzi Kaya’yı ziyaret etti.

Bostan: Kritik bilgiler emniyet müdürüne gitmeden önce bana gelir

Yerel internet sitesi sahibi Faruk Bostan ve Kocaeli İlme Hizmet Vakfı eski Genel Başkanı Abdullah Kaya gözaltına alındı. Faruk Bostan'ın KOTO Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı'dan 1 milyon TL istediği iddia edilirken, Bostan’ın ayrıca, “Emniyet demişken bu şehirde önemli kritik bilgiler emniyet müdürüne gitmeden önce bana gelir” dediği ifadeler arasında yer aldı.

Bıyıklı’dan, Mutlu’ya ziyaret 

KOTO Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, Saadet Partisi  Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu’yu ziyaret etti.

Şantajla 1 milyon istemişler!

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından yapılan “şantaj” operasyonunda gözaltına alınan Faruk Bostan'ın İşadamı İbrahim Bıyıklı'dan 1 milyon TL istediği ve savcılığa yapılan suç duyurusunda, "KOTO seçimde başkanı biz belirleyeceğiz, ben istersem Necmi Başkan olur. Ben istersem sen başkan olursun. Bu şehirde ticaret odası başkanını ben belirlerim’ ifadelerin yer aldığı öğrenildi.

İbrahim Bıyıklı KOTO’YU çalışmaya davet etti

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, Kocaeli’ndeki üreticiler için uygun fiyata toz şeker alımı için Kocaeli Pastacılar Odası Başkanı Fatih Aysel ile birlikte yürüttükleri çalışmalar neticesinde 4 sevkiyat gerçekleştirdiklerini belirterek '' Bu uygulamadan yararlanmak isteyen üreticiler bana ve Kocaeli Pastacılar Odası Başkanı Fatih Aysel’e başvurabilirler. Ayrıca Kocaeli Ticaret Odası’nın(KOTO) ilgili meslek komitesinin, üretici olan üyelerine yönelik bu tarz çalışmalar gerçekleştirmesini bekliyoruz.'' dedi.

Bıyıklı, muhtarları iftarda ağırladı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, İzmit’in 23 mahalle muhtarını  iftar sofrasında bir araya getirdi.

KOTO Başkan Adayı Bıyıklı, dernek başkanlarını iftarda ağırladı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, Kocaeli’nde faaliyet gösteren dernek başkanları ve yönetimlerini iftar sofrasında bir araya getirdi.

Oda başkanlarını iftarda ağırladı

KESOB’a bağlı oda başkanlarını iftarda ağırlayan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı, "Esnaf güçlü olursa ekonomi de güçlü olur’’ dedi.

Kocaeli Büyükşehir’de FETÖ’ye sıfır tolerans

FETÖ’nün en güçlü olduğu dönemde Kocaeli’de fırtına gibi esen, KOTO Meclis Başkanlığı, Kandıra Gıda İhtisas OSB kuruculuğu gibi önemli görevleri üstlenen Bülent Karagöz, Sporium’u geri istiyor

KOÜ öğrencileri Prometeon Türkiye yöneticilerini ağırladı

Prometeon Türkiye yöneticileri , Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği kulübü (KOTOM)’un kariyer günü konuğu oldu.

Kastamonlular Eriklitepe’de buluştu

Kocaeli Kastamonu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nurcan Acaroğlu Göktaş’ın öncülüğünde düzenlenen ve Gölcük Eriklitepe’de gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonu ile Kocaelide’ki Kastamonulular buluştu.

Bıyıklı’dan Bulut’a: Bal bal demekle ağız tatlanmaz’

Kocaeli Ticaret Odası Başkan adayı İbrahim Bıyıklı, ayçiçek yağındaki asıl sorunun ihtiyacımızın yüzde 80’inin ithal ediliyor olması olduğunu vurgulayarak, “Bal bal demekle ağız tatlanmaz. Peki ya çözüm, bak işte o çok basit; üretim, üretim üretim” dedi.

KOTO Başkan Adayı Bıyıklı’dan anlamlı ziyaret!

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Adayı İbrahim Bıyıklı kur düşüşü sonrası zamlı fiyatın farkını müşterilerine iade eden esnafa ziyarette bulundu

Faruk Bostan’a çirkin saldırı girişimi!

Kocaeli Halk Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve KOTO Meclis Üyesi Faruk Bostan’a dün akşam saatlerinde bir saldırı girişiminde bulunuldu