Özgür Özel Haberleri

Özgür Özel Haberleri

Muharrem İnce ittifak yapacak mı? İşte cevabı...

31 Mart seçimlerinde partisinin ittifakta yer almayacağını bildiren Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştüğünü belirterek, "Onlarla anlaşamadık" dedi.

CHP Genel Başkanı Özel, Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, eski genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Şehit cenazesinde Özgür Özel’e tepki

Manisa'da şehit Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak'ın cenazesinde bir grup, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e 'Özgür dışarı' sloganları atarak tepki gösterdi.

Hürriyet’ten Özgür Özel’e ziyaret!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Ankara’da CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti.

Özgür Özel aday seçme kriterlerini açıkladı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Öncelikle 226 aday duyurduk. Hepsi bölgesinde tek adaydı. Şu an duyurulmayan belediye başkanlarının hiçbirisi, 'acaba durumum riskte mi' diye düşünmesin. Çünkü birden çok adayın olduğu yerlerde, aday duyurmadık. Belediyenin bizde olduğu, memnuniyet anketi yaptığımız yerlerde duyurmadık. Önümüzdeki dönemde peyderpey duyurulacak' dedi.

CHP lideri Özel, Bitmez’i hastanede ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Büyük Millet Meclisinde kalp krizi geçiren Saadet Partisi (SP) Milletvekili Hasan Bitmez’i kaldığı hastanede ziyaret etti.

Özel’den İYİ Parti ile ittifak temennisi

Özgür Özel, Meral Akşener ile yaptığı görüşme için "Alabilecekleri her iki karara da son derece saygılıyız. Ben sonucun olumlu yönde olmasını temenni ediyorum." dedi.

Özel yarın Akşener ile görüşecek

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yarın Ankara'da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret edecek

CHP Genel Başkanı Özel mazbatasını aldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, TBMM'deki makamında düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

İşte Özgür Özel’in A Takımı

CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyeleri belli oldu.

Meral Akşener'den Özgür Özel'e tebrik mesajı!

CHP'de genel başkanlığı Özgür Özel'in kazanmasının ardından İYİ Parti lideri Meral Akşener'den ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu deviren Özgür Özel kimdir?

CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda ikinci turda 812 oy alarak 13 yıldır genel başkanlık koltuğunda oturan Kemal Kılıçdaroğlu'nu deviren CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in kim olduğunu herkes merak ediyor. İşte Özgür Özel'in kim olduğunun cevabı...

Kılıçdaroğlu bu sefer CHP Genel Başkanlığı'nı kaybetti

CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda genel başkanlık seçiminde Özgür Özel ve Kemal Kılıçdaroğlu yarıştı. İkinci tura kalan seçimde CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel oldu. Böylece Ak PartiGenel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı son 13 yılda 13 seçim kaybden Kemal Kılıçdaroğlu, bu sefer CHP Genel Başkanlığı'nı kaybetti.

Kılıçdaroğlu’ndan Özel’e yanıt: Keşke benimle çalışırken yüzüme söyleseydin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Kurultay'da CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel'in eleştirilerine yanıt vererek, 'Keşke burada anlattıklarını uzun süredir benimle çalışırken yüzüme söyleseydin' dedi.

CHP Genel Başkan Adayı Özel: CHP'de hançerleyecek kimse yok

CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel, 'Diyorlar ki genel başkan (Kılıçdaroğlu) bir hançerden bahsetti. Bu hançer konusu sizinle ilgili mi? Vallahi hiç üstüme almadım. Hiçbir yerimizin üstüne almadım. Cumhuriyet Halk Partisi'nde hançer yok, hançerleyecek de kimse yok. Ama genel başkan, benim de şu kadarcık diyecek bir şeyim varsa en iyi siz bilirsiniz ki, bizim ne partide ne partililerde hançer olmaz' dedi.

CHP genel başkanını seçiyor

CHP'nin bugün ve pazar günü yapılacak büyük kurultayı için geri sayım başladı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile Grup Başkanı Özgür Özel’in yarışına sahne olacak kurultayda bugün genel başkan, yarın yeni parti yönetimi belirlenecek.

Kocaeli’ye geliyorlar

CHP Genel başkan adayları Örsan Öymen ve Özgür Özel yarın Kocaeli’ye gelecek

Kemal Kılıçdaroğlu HDP'yi ziyarete gidiyor

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu'nun HDP'yi ziyaret edeceğini söyledi.

Emel Yıldırım hayatını kaybetti

Eski CHP Genel Başkan Yardımcısı ve gazeteci Emel Yıldırım geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kılıçdaroğlu ve Özel’in ‘yolsuzluk’ sözlerine yanıt

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in kendisine yönelik yolsuzluk iddialarına cevap verdi: "İftiraya dayanan temelsiz iddiaların Türk devlet geleneğinde ve siyasetinde yeri olmadığı gibi bu tür tutumların milletimizde de hiçbir karşılığı yoktur."

"Bu vandallık cezasız kalmamalı"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel'in  yumruklu saldırıya uğradığı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaşanan çirkin olay hakkında CHP Kocaeli İl Başkanı Özgür Harun Yıldızlı sert bir açıklama yaptı.

AYM 'Güvenlik Soruşturması' şartını iptal etti

CHP milletvekilleri Engin Altay, Özgür Özel, Engin Özkoç ve 114 milletvekili tarafından 1 Şubat 2018 tarihli ve 7070 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkındaki Kanun'un bazı maddelerinin iptali için Anayasa Mahkemesi'ne açılan iptal davasında AYM kararını verdi.

Özel’den Hürriyet’e kutlama ziyareti

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e kutlama ziyaretinde bulundu. Özel’in ziyaretinde CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ile İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar da hazır bulundu.

Özgür Özel ilimize geliyor

CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel ve CHP Genel Başkan yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ilimize geliyor