Fatma Başkan'ın sesi Berlin'den çıktı

Yerel basının son beş gündür kendisinden haber alamayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Almanya'nın başkenti Berlin'de katıldığı programa dair sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Seval Sezer

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Tahsin Keskin'in ''Fatma Başkan Nerede, Bilen Var mı?'' başlıklı köşe yazısından sonra 5 gündür yurt dışında bulunan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Almanya'nın başkenti Berlin'de katıldığı programa dair sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Berlin’de katıldığı programa dair yaptığı paylaşımda,  Belediye Başkan Yardımcıları Sibel Solakoğlu ve Seyhan Özcan, Kadın Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç ile birlikte Almanya’nın başkenti Berlin'de bulunduklarını belirterek  "Kentimizi Avrupa’da,  başarıyla temsil ediyoruz" dedi.

Başkan Hürriyet programa dair sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı : "Avrupa Folklorik Değerleri Gençlik Çalışmalarını Aydınlatıyor" proje toplantısı için Belediye Başkan Yardımcılarımız Sibel Solakoğlu ve Seyhan Özcan, Kadın Aile Hizmetleri Müdürümüz Sinem Gülenç ile birlikte Almanya’nın başkenti Berlin’deyiz.

"ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR"
Avrupa folklorunun gençlik çalışanları ve genç insanlar için uzaktan eğitim imkanıyla yeni eğitim kaynaklarına dönüştüğü interaktif bir e-öğrenim platformu oluşturulması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. 

"BİLGİ VERDİK"
Bu kapsamda Berlin Başkonsolosu Sayın Rıfkı Olgun Yücekök ve Berlin Türkiye Kadınlar Birliği Derneği’ni ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Kocaelispor’umuzun bir dönem teknik direktörlüğünü yapan Hikmet Karaman hocamızla da konsoloslukta görüşme şansımız oldu."

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN