Fofana'nın transferi Umut Meraş'a bağlı

Transfer çalışmalarını sürdüren Kocaelispor'un talip olduğu sol kanat oyuncusu  Fofana için Yılport Samsunspor'un Beşiktaş'ın milli sol beki Umut Meraş'ın transferini beklediği öğrenildi.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Kocaeli Zirve

Transfer çalışmalarını sürdüren Kocaelispor,  Yılport Samsunspor'u sol kanat  oyuncusu Fofana için Yılport  Samsunspor'un Başkanı Yüksel Yıldırım ile transfer görüşmeleri gerçekleştirmişti.

UMUT MERAŞ'IN TRANSFERİ BEKLENİYOR

Yılport Samsunspor forması giyen  Fofana'nın Kocaelispor'a transferine olumlu bakan Başkan Yüksel Yıldırım'ın bu transferin gerçekleşmesi için Beşiktaş'ın milli sol beki Umut Meraş'ın transferini beklediği öğrenildi.

TEKLİF YAPTILAR

Karadeniz ekibi Yılport Samsunspor'un Başkanı Yüksel Yıldırım, Beşiktaş'ın milli sol bek oyuncusu Umut Meraş için teklif yaptıklarını açıkladı.

Transfere ilişkin olarak Spor Arena'ya konuşan Yüksel Yıldırım, "Evet. Doğru. İlk teklifimiz kabul görmedi. Yarın sabah yeni bir revize teklifimizi daha yapacağız. Kabul edileceğini düşünüyoruz. Beşiktaş istemiyor ve ihtiyacı yok. Oysa biz istiyoruz ve ihtiyacımız var. Hayırlısı bakalım." ifadelerini kullandı.

SAMSUNSPOR'A SICAK BAKIYOR

Hüriyet'te yer alan habere göre, Beşiktaş'ta rotasyonda fazla forma şansı bulamayan Umut Meraş'ın Yılport Samsunspor'un teklifine sıcak baktığı da öğrenildi.

Umut Meraş, geçen sezon Beşiktaş formasıyla Süper Lig ve Türkiye Kupası olmak üzere toplamda 18 maçta görev alırken gol ve asist katkısı yapamadı. 27 yaşındaki futbolcu bu sezon ise hiçbir maçta görev alamadı.

 

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN