Gece geç saatlerde İzmit'teki helikopterler merak uyandırdı

Art arda görüntülenen helikopterlerin doğu yönünden batı yönüne hareket etmesi İzmit'te heyecan yaratırken bunun sebebi kısa sürede anlaşıldı.

PAYLAŞ
Kocaeli Zirve - Seval Sezer

Art arda görüntülenen helikopterlerin doğu yönünden batı yönüne hareket etmesi İzmit'te heyecan yaratırken bunun sebebi kısa sürede anlaşıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış törenine katılmak için geldiği Sakarya’dan ayrıldığı öğrenildi. Sakarya'dan İstanbul'a doğru hareket eden helikopterlerin İzmit semalarında alçaktan uçuş yaptığı görüldü. Art arda bir kaç helikopterin İzmit'te alçaktan uçuş yapması İzmitlileri heyecanlandırdı.

SEBEBİ KISA SÜREDE ANLAŞILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya Acil Durum Hastanesi, Büyükşehir Yatırımları ve eğitim yatırımları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreni için bugün Sakarya’ya geldi. Erdoğan, ilk etapta toplu açılış töreni için Adapazarı Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen törene katıldı. Ardından, Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, oradan da Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ’İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye Gençlik Buluşması’nda gençlerle bir araya geldi. Erdoğan programın ardından helikopterle Sakarya’dan ayrılarak İstanbul'a geçti.

Kocaeli Zirve Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN