KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL

KAVGA HABERLERİ

Genç kızın sözü hayata küstürdü

Genç kızın sözü hayata küstürdü

Körfez ilçesinde, trafik kazasında sol bacağını kaybeden Ahmet Yılmaz (37) sokakta erkek arkadaşı ile kavga eden genç kızın önüne gelen ilk kişi ile arkadaş olacağını söylemesinin ardından, arkasına dönen genç kızın kendisiyle ilgili 'Maymuna benziyor' demesi üzerine hayata küstü. Ahmet Yılmaz, bu nedenle zaman zaman evden çıkmaya bile çekindiğini belirterek, yalnızlıktan sıkıldığını, kendisini sevecek bir insanla yeni bir hayat kurmak istediğini söyledi.

Dolandırdığı iddia edilen sanık: Paraları savcı aldı

Dolandırdığı iddia edilen sanık: Paraları savcı aldı

Gölcük’te, 'kasten öldürme' suçundan hapis cezası aldıktan sonra şartlı tahliye edilen, ardından bir kavgaya karıştığı için 8 ay 22 gün hapis cezası verilerek şartlı tahliyesi geri alınan iş insanı Recep Yaşar'ı, savcıyı askerden tanıdığını söyleyip işini çözeceğini belirterek dolandırdığı iddia edilen Abdulkadir Kartal'ın (40) yargılanmasına başlandı. Yargı kararları Yaşar'ın lehine sonuçlandığı sırada bunların kendi girişimleri ile gerçekleştiğine inandıran ve karşılığında 150 bin TL aldığı ileri sürülen Abdulkadir Kartal, parayı, şimdi avukatlık yapan emekli savcıya verdiğini iddia etti. Yaşar ise "Ben bu davada sanık Abdulkadir Kartal'dan şikayetçi değilim" dedi.

Kız arkadaşını benzin dökerek yaktı!

Kız arkadaşını benzin dökerek yaktı!

Bursa'da sevgililerin ayrılık kavgası vahşete dönüştü. Ümit V. (30), barışmak için buluştuğu Şengül Vatansever'i (35) çıkan tartışmanın ardından otomobilde benzin dökerek ateşe verdi. Alev topuna dönen Vatansever'i otomobilden indirirken kendisi de kısmen yanan Ümit V. otomobille kaçarken polis tarafından yakalandı. Vücutlarındaki yanıklar nedeniyle Kocaeli'ne sevk edilen yaralılardan Vatansever yaşamını yitirirken, Ümit V.'nin ise tedavisine yanık ünitesinde devam edildiği belirtildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ