KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
CHP’nin İzmit Adayı Fatma Kaplan Hürriyet!
CHP’nin İzmit Adayı Fatma Kaplan Hürriyet!
Siyaset
17 Aralık 2018 Pazartesi 14:39
  • 13105
  • 0

CHP’nin İzmit Adayı Fatma Kaplan Hürriyet!

CHP Genel Merkezinde yerel seçim gündemiyle yapılan toplantılar sona erdi. Toplantıda İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet ismi netleşti.

31 Mart yerel seçimlerine doğru yaklaşırken birçok parti İl ve ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. İlimize gözler partilerin İzmit Belediye Başkan adaylarına kilitlenmişti. Cumhuriyet Halk Partisi İzmit Belediye başkan adayı ilimizde geniş bir kesim tarafından sevilen Fatma Kaplan Hürriyet oldu.  Cumhuriyet Halk Partisi, İzmit Belediye Başkan adaylığı noktasında son kararını verdi. Hürriyet özellikle ilimizin pek çok sorununa çözüm araması ve mecliste gündeme getirmesiyle Kocaeli halkının sevgisini kazanmıştı. İlimiz de adından sıkça bahsettiren CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in İzmit Belediye Başkan adaylığı netleşti

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ