KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9483 TL
  • 6.5689 TL
  • 7.8021 TL
Kocaeli Zirve
Evini resmen uyuşturucu imalathanesine çevirmiş!
Evini resmen uyuşturucu imalathanesine çevirmiş!
Polis-Adliye
29 Kasım 2019 Cuma 18:43

Evini resmen uyuşturucu imalathanesine çevirmiş!

Gölcük’te polis ekipleri tarafından bir eve yapılan baskında, uyuşturucu yetiştirilmek için kurulan düzenek ortaya çıkartıldı.

Kocaeli’de jandarma ekipleri başarılı bir uyuşturucu operasyonu daha düzenledi.  Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; Gölcük İhsaniye Mahallesi’nde ikamet eden C.Ö. isimli şahsın esrar maddesi elde etmek maksadıyla evinde kurduğu düzenekle, kapalı ortamda kenevir bitkisi yetiştirdiği yönünde bilgiler elde edildi. Eve baskın düzenleyen jandarma ekipleri, uyuşturucu yetiştirmek için kullanılan çok sayıda malzeme, 1 adet tabanca, tabancaya ait 11 mermi ve bir miktar uyuşturucu ele geçirdi. Evini uyuşturucu imalathanesine çeviren C.Ö. isimli şahıs gözaltına alındı. olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

 

(Fotoğraf temsili fotoğraftır.)

 

DİĞER HABERLER

Palu davasında ağırlaştırılmış müebbet istemi

Palu davasında ağırlaştırılmış müebbet istemi

Körfez ilçesinde, 11 yıl önce Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal'ın (8) kaybolmasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Palu ailesinin 6 üyesinin yargılanmasına devam edildi. Cumhuriyet savcısı, Tuncer Ustael hakkında Meryem Tanhal'ı 'nitelikli öldürme' ve 'tasarlayarak canavarca hisle eziyet çektirerek öldürmek' suçlarından ağırlaştırılmış ömür boyu, 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak' suçundan 5 yıl, 'Meryem Tanhal'a ait banka veya kredi kartını izinsiz kullanmak' suçundan 6 yıl hapis cezası talep etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ