KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3811 TL
  • 6.0965 TL
  • 6.7421 TL
Kocaeli Zirve
Hastalığını öğrendi 1 ay sonra öldü
Hastalığını öğrendi 1 ay sonra öldü
Vefatlar
Nabi Yazıcı
14 Kasım 2018 Çarşamba 19:26

Hastalığını öğrendi 1 ay sonra öldü

Körfez de 13 yaşındaki ortaokul son sınıf öğrencisi yaşıtları arasında ender görülen kanser hastalığına yakalandı ve bir ay içinde vefat etti.

Alınan bilgilere göre tahir ablak  (13) 3.5 ay önce rahatsızlandı. Kocaeli üniversitesi umuttepe tip fakültesinde muayene olan küçük çocuğa teşhis konulamadı. Daha sonra ümraniye özel hastaneye sevk edilen tahir ablak a 0. 14 yaş arasındaki çocuklarda görülen lenfome adlı kanser teşhisi konuldu. Tahir ablak teşhis konulduktan bir ay sonra tüm çabalara rağmen kurtarılamadı ve hastane de öldü.  Türk pirelli çalışanlarından olan yasin ablak in 3 çocuğundan biri olan tahir ablak seka çocuk dostları ilköğretim okulu son sınıf öğrencisiydi. Küçük çocuğun cenazesi Tütünçiftlik fatih mahallesi korfez camiinde kılınan ikindi namazı sonrasında körfez merkez mezarlığında toprağa verilecek.

 

DİĞER HABERLER

'Karnımda yılan dolaşıyor' dedi, bıçağı sapladı!

'Karnımda yılan dolaşıyor' dedi, bıçağı sapladı!

Darıca’da, psikolojik sorunları olduğu ve ilacını kullanmadığı iddia edilen Şükrü K. (22), ailesine "Karnımda yılan dolaşıyor" deyince hastaneye götürüldü. Hastanedeki kontrolün ardından ailesiyle eve gelen Şükrü K., burada eline aldığı bıçağı boynuna dayadı. Annesi ve ablası gencin elinden bıçağı almaya çalışırken ellerinde kesikler oluştu. Bu sırada bıçağı karnına saplayan Şükrü K., kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu