KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0963 TL
  • 6.8043 TL
  • 7.7242 TL
Kocaeli Zirve
Hürriyet’e çirkin sataşma!
Hürriyet’e çirkin sataşma!
Siyaset
13 Ocak 2019 Pazar 15:43
  • 20837
  • 1

Hürriyet’e çirkin sataşma!

Kocaeli Vanlılar Derneği tarafından düzenlenen kahvaltılı programına bir çok önemli isim katıldı. Programa Belediye başkan adayları Fatma Kaplan Hürriyet ve Sibel Gönül de katıldı. İki kadın adayın buluştuğu toplantıda Sibel Gönül ortamı gerecek bir konuşma yaptı

Kocaeli Vanlılar Derneği’nin bu sabah düzenlediği kahvaltılı toplantıya siyasi partilerden temsilciler katıldı. Programın en dikkat çeken konukları arasında ise CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet ile AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül de vardı.

“MUHALEFETİN DURUMU TAMDA BUDUR”

Program devam ederken ilk konuşma hakkı Sibel Gönül’e verildi. Gönül, “Kocaeli’de bir milletvekili düşünün seçilmiş ve Ankara’ya gitmiş. Daha sonra belediye başkan adayı olarak İzmit’e geri gelmiş. ‘Ben iktidar olmayayım ama ben kaybetmeyeyim’ muhalefetin bulunduğu durum tam olarak budur” dedi.

 “BURASI SİYASET KÜRSÜSÜ DEĞİL”

Sibel Gönül’ün ardından söz sırası Hürriyet’e geçtiğinde ise Sibel Gönül, başka programı olduğunu söyleyip Hürriyet’i dinlemeden toplantıdan ayrıldı. Hürriyet ise konuşmasına Sibel Gönül’e onun seviyesinde cevap vermeyeceğini ifade ederek “Burası siyaset kürsüsü değildir, burası her düşünceden insanın yer aldığı siyaset üstü yerdir. Sayın Adayın söyledikleri kendini bağlar, asla cevap vermeyeceğim çünkü benim burada bulunan kardeşlerime saygım var. Burada her görüşten insan var ve ben her görüşe saygılıyım. Başımın üzerinde taşımaya hazırım. Biz bu kenti yönetmeye talip olmuşuz, yakamızda hangi partinin rozetini taşırsak taşıyalım herkese eşit biçimde hizmet etme sorumluluğumuz var. Burada kim siyaset yapıyorsa kınıyorum. Biz önce bu kentin sorunlarını konuşacağız” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: İzmitli

Sibel Hanım zamanında Başbakan olan biri İstanbul’u yönetmek için aday olabiliyor hani Fatma Hanım milletvekili olarak neden İZmite talip olmasın. Yazık bu açıklamayı yapmaktan hicap duydum . Analiz yaparken ne söylediğinizi kontrol edin. Fatma hanım yanınızdayız.

6 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ