KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Hyundai’de altın krizi
Hyundai’de altın krizi
Güncel
25 Aralık 2018 Salı 09:48
  • 15546
  • 1

Hyundai’de altın krizi

Yıllardır Alikahya bölgesinde faaliyet gösteren otomotiv sektörünün önemli firmalarından biri olan Hyundai Assan’da çalışan işçilerden şikayet var.

Hyundai’nin Alikahya’da faaliyet gösteren fabrikası bu yıl çok önemli bir başarıya imza attı. Dünya genelinde Hyundai’ye ait 33 fabrikadan biri olan Alikahya’daki fabrika, tüm dünyada bulunan fabrikalar içerisinde ürettikleri araçlarla kalite birincisi oldu. Çalışanlarının bu başarısını ödüllendirmek isteyen Hyundai Assan Fabrikası, tüm personeline gram altın hediye edeceğini duyurdu.

İŞÇİLER GRAM ALTINI KABUL ETMİYOR

Fabrika her ne kadar işçileri ödüllendirmek istese de hatlarda çalışan işçiler kendilerine teklif edilen gram altını kabul etmiyor. Fabrikada çalışan işçilerin “Biz gram altın istemiyoruz, hatlara yollarsanız kabul etmeyeceğiz. Diğer fabrikalar herhangi bir başarıları yokken bile işçilerine yıl sonunda en az yarım altın takarken biz dünya genelinde  33 fabrika arasında kalite birincisi olmuşken bize teklif edilen gram altını kabul etmiyoruz.” dedikleri öğrenildi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Güzel fabrika
Yazan: Misafir

alışveriş çeki ve altın vermişler. Biz de orda çalışmak istiyoruz. İstemeyenlerin babasının altın madeni mi varmış?

3 Beğendim
2 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ