KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9483 TL
  • 6.5689 TL
  • 7.8021 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel Emre Aydın'a ağlıyor!
Karamürsel Emre Aydın'a ağlıyor!
Polis-Adliye
15 Aralık 2019 Pazar 21:45

Karamürsel Emre Aydın'a ağlıyor!

Karamürsel’de ikamet eden Emre Aydın bugün görev yaptığı tersanede geçirdiği kaza ile feci bir şekilde can verdi.
Karamürsel’de ikamet eden Emre Aydın, bugün görev yaptığı tersanede geçirdiği kaza nedeni ile feci bir şekilde hayatını kaybetti.
 

Yalova Altınova tersaneler bölgesinde bulunan Hatsan isimli tersanede bugün yaşanan iş kazasında yaklaşık 13 metre yükseklikten düşerek ağır yaralanan Emre Aydın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Emre Aydın'ın memleketi Kastamonu'da toprağa verileceği öğrenildi.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Mehmet TOPUZ

Emre 26 değil 23yaşında hayatı solan gencecik bir delikanlı. Askerliği beraber yaptığım can yoldaşım. Dünyaya nadir gelecek iyilikte, temizlikte bir adamdı. Askerden mart ayında terhis olduk. Tekne ve yat yapım, çizim mezunuyum, ne yazıkki tershanelerde güvenlik 0. Denetleme yok denecek kadar az ve o da göstermelik. Rabbim kardeşimin ölümüne sebep olan, ihmali bulunan kim varsa daha beter ölümler nasip etsin. Bizim canımızın yandığı gibi ihmali olan herkesin canı yansın.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Palu davasında ağırlaştırılmış müebbet istemi

Palu davasında ağırlaştırılmış müebbet istemi

Körfez ilçesinde, 11 yıl önce Meryem Tanhal (35) ve kızı Melike Tanhal'ın (8) kaybolmasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Palu ailesinin 6 üyesinin yargılanmasına devam edildi. Cumhuriyet savcısı, Tuncer Ustael hakkında Meryem Tanhal'ı 'nitelikli öldürme' ve 'tasarlayarak canavarca hisle eziyet çektirerek öldürmek' suçlarından ağırlaştırılmış ömür boyu, 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak' suçundan 5 yıl, 'Meryem Tanhal'a ait banka veya kredi kartını izinsiz kullanmak' suçundan 6 yıl hapis cezası talep etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ