Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4572 TL
  • 6.2237 TL
  • 7.1857 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de kavga: 6 yaralı
Körfez’de kavga: 6 yaralı
Polis-Adliye
Nabi Yazıcı
20 Ekim 2018 Cumartesi 17:55
  • 9607
  • 0

Körfez’de kavga: 6 yaralı

Körfez yarımca Hacı Osman Mahallesi’nde D-100 Karayolu yan yolda iki gurup arasında yaşanan kavgada 6 kişi darp sonucu yaralandı. Yarımca Karakolu’nun 100 metre yakınında yaşanan olaya polis müdahale etti ve tarafları ayırdı. Olaya Çevik Kuvvet’de müdahale ederken yaralılar karakol bahçesinde ambulansa konularak hastaneye gönderildi.

Alınan bilgi ve iddialara göre 3 gün önce Gebze’de iki araçlı bir trafik kazası yaşandı. Maddi hasarlı olarak atlatılan kazadan sonra Gebze’den Körfez’e gelen 7 kişi olayı konuşmak ve davacı olunmaması için görüşmeye geldiler. Yarımca Mimar Sinan Mahallesi’nde bir kahvehanede buluşan taraflar konuşurken tartışma başladı.

Olayın anlaşmayla sonuçlanmaması üzerine Körfez gurubu Yarımca Karakolu’na giderek önlem alınması için polise başvurmak istediler. Ancak, yine iddialara göre karakola yaklaştıklarında daha önce giden Gebze gurubu saldırdı ve iki taraf arasında yan yolda kavga yaşandı.

Kavga üzerine karakolda bulunan polisler hemen dışarı çıktılar ve tarafları ayırarak, yaralılarla birlikte her iki gurubu da topladılar. Kavga sırasında Yarımca gurubundan C.O. , H.T., M.Ö. darp sonucu yaralanırken karşı taraftan da isimleri alınamayan 3 kişi yaralandı.

Polisin müdahalesi sırasında 2 kişi kaçarken, 8 kişi karakola malındı. Yaralılar karakola gelen ambulanslarla değişik hastanelere gönderilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ