Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5456 TL
  • 6.2837 TL
  • 7.2835 TL
Kocaeli Zirve
Mezarı kazıldı, Selası verildi, ama ölmemiş
Mezarı kazıldı, Selası verildi, ama ölmemiş
Sektör
15 Şubat 2019 Cuma 11:27
  • 11203
  • 0

Mezarı kazıldı, Selası verildi, ama ölmemiş

Beyin kanaması nedeniyle tedavi gören 80 yaşındaki Yusuf Ziya Yüksel’in öldüğü yolundaki doktorların verdiği haberin yanlış çıkması, yakınlarını isyan ettirdi.

Kentimizin sevilen gazetecilerinden Volkan Yüksel' in babası Kocaeli’nin eski kasaplarından Yusuf Ziya Yüksel, geçtiğimiz beş gün önce beyin kanaması teşhisiyle özel bir hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Beyin ölümü gerçekleşen baba Yüksel'in  tedavisi sürerken oğlu Volkan Yüksel' i arayan doktorlar "Baban öldü, başın sağolsun" dedi. Bunun üzerine Volkan Yüksel, yakınlarına üzücü haberi bildirerek cenaze için hazırlıklarına başladı.  

Mezarı kazıldı, selası verildi

Bağçeşme Mezarlığı’nda baba Yusuf Ziya Yüksel için mezar kazıldı, sela verildi.  Cuma namazından sonra Fevziye Camii'nde kılınacak namazın ardından Bağçeşme mezarlığında defin işlemleri gerçekleştirilecekti.  Hastaneye gidip cenazeyi almak isteyen Volkan Yüksel ve yakınları, işlemleri yaptırırken babasının ölmediğini öğrendi.

Doktor görevden alındı

Kendilerine babalarının öldüğünü söyleyen doktor ise görevden alındı.

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen ‘Bölgesel İstişare Toplantısı’nda bölgenin sorun ve çözüm önerilerine ilişkin dosya sunan Başkan Bulut, “Kentimizi ve ülkemizi dünyada hak ettiği konuma taşıma inancımızdan ve yolumuzdan kesinlikle dönmeyeceğiz. Bu hedef projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. KOTO olarak, kentimizin ve ülkemizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ