KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.2465 TL
  • 6.8819 TL
  • 8.0485 TL
Kocaeli Zirve
O katil zanlısı intihar etti!
O katil zanlısı intihar etti!
Polis-Adliye
29 Ocak 2020 Çarşamba 14:52

O katil zanlısı intihar etti!

20 Ocak günü Çayırova'da Zübeyde Duran'ı çocuğunun gözleri önünde silahla öldüren katil zanlısı Mürsel E. intihar etti.

NE OLMUŞTU?

Olay, 20 Ocak günü Çayırova bağlı Emek Mahallesi 54'üncü Sokak'ta bulunan bir evde meydana gelmişti. Eşinden boşanan, 1 çocuk annesi Zübeyde Duran, evine gelen sevgilisi Mürsel E. ile bilinmeyen nedenle tartıştı. Bu sırada Mürsel E., yanında getirdiği tabancasıyla Zübeyde'nin çocuğunun gözleri önünde Zübeyde Duran'a ateş açtı.  Silah seslerini duyanların haber vermesiyle eve polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık görevlileri, yatak odasında kanlar içinde hareketsiz yatarken bulduğu Duran'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Olayın ardından kaçan Mürsel E.’nin yakalanması için soruşturma başlatılmıştı.

İNTİHAR ETMİŞ

Edinilen bilgilere göre, emniyet güçlerinin aradığı Mürsel E'nin olaydan iki gün sonra Gebze Mutlukent bölgesinde cinayeti işlediği silahla intihar ettiği öğrenildi. 

DİĞER HABERLER

350 kilometre gidip, dolandırıldılar

350 kilometre gidip, dolandırıldılar

Gölcük’te, internet üzerinden otomobillerini satışa çıkaran Nagihan ve Rıdvan Yıldırım çifti, aracı satın almak isteyen kişilerin yalanlarına inanarak 350 kilometre uzaklıkta bulunan İzmir’e gitti. Aracın satışının yapılması sonrası kredi çekebileceklerini söyleyen kişiler, satış işlemlerinin ardından 85 bin TL’lik araçla ortadan kayboldu. Yıldırım çifti aracın aynı gün Manisa'da bir galeriye satıldığını tespit edince, otomobillerini geri almak için hukuk mücadelesi başlattı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ