“Yaparsın Aşkım” yarışmasında arabayı İzmitli Ceylan çifti kazandı
“Yaparsın Aşkım” yarışmasında arabayı İzmitli Ceylan çifti kazandı
Yaşam
07 Eylül 2018 Cuma 16:00
  • 6995
  • 0

“Yaparsın Aşkım” yarışmasında arabayı İzmitli Ceylan çifti kazandı

FOX TV’de yayınlanan ve İlker Ayrık’ın sunduğu “Yaparsın Aşkım” yarışmasında yarışan İzmitli Haktan&Kübra Ceylan çifti arabayı İzmit’e getirmeyi başardılar

HAZIRLAYAN:TÜLAY DURAN

FOX TV’de yayınlanan ve İlker Ayrık’ın sunduğu başarılı yarışma programı “Yaparsın Aşkım”’da geçen hafta İzmitli yarışmacılar yarıştılar ve İzmit’e büyük heyecan yaşattılar. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Park’ta çalışan 38 yaşındaki Haktan Ceylan ve 30 yaşındaki eşi Kübra Ceylan bu heyecanın başkahramanları. 2 yaşında Toprak isminde bir erkek evlada sahip olan çiftin yarışmaya başvurusunu Kübra Ceylan Ocak ayında gerçekleştirdi ve 19 Şubat’ta ön elemelerden geçerek çift, yarışmaya kabul davet edildiler.

 

 

 

SADECE ÇOCUKLARINA
BİR HATIRA ANI
BIRAKMAK İSTEDİLER

Yarışmadan önce de yine FOX TV’de yayınlanan “Acayip Tipler” programına da seyirci olarak katılan çift, programın ilerleyen saatlerinde Haktan Beyin Hint Müziği’nde kolbastı oynamasına sahne oldu. Yarışmaya katılırken aslında arabayı almak gibi bir hedeflerinin olmadığını belirten çift, gelecek sene çıkacakları tatilde arabayla gitmenin sadece hayalini kurmuşlar. Asıl amaçlarının çocuklarına ileride sosyal medyada bir hatıra anı bırakmak olduğunu söyleyen çift, her şeyin yarışma anında özellikle Kübra Hanımın tatlı hırsıyla değiştiğini belirttiler.

 

 

 

KÜBRA HANIM FİNALİN
ADINI YAZDIRDI

Bayanların eşlerini kucakta taşımasıyla başlayan yarışmada Kübra Hanım, eşi Haktan Beyi kucağında başarıyla taşıdı ve arabanın sağ arka tekerleğine sahip oldular. Yarışma geneli oldukça çekişmeli ve eğlenceli geçti. Balon patlatma oyununda Haktan beyin burnunun çatlaması ve 2 balonla kaybetmesi bir nebze üzüntüye sebep olsa da Kübra Hanım 19 acı biber yiyerek finalin de adını yazdırmayı başardı. Finale Bahar&Cüneyt çiftiyle kalan İzmitli çift, gol atma yarışmasında ilk etapta Kübra Hanım yerini aldı.

 

 

KÜBRA HANIMIN GOLE ÇEVİRDİĞİ
ATIŞLA ARABA ROTASINI İZMİT’E ÇEVİRDİ

Attığı gollerle ve kurtardıkları başarılı kurtarışlarla ilk etabı alan Kübra Hanım, arabanın da yarısını almış oldu. İkinci etapta burnu çatlak olan Haktan bey, yeterli performansı gösteremeyince asıl heyecan üçüncü etapta yaşandı. Çok sağlıklı durumda olmayan Haktan bey, eşini psikolojik olarak destekledi ve Kübra Hanımın gole çevirdiği atışla araba İzmit’e rotasını kesin olarak çevirdi. Mutluluklarını stüdyodaki yakınlarıyla paylaşan Ceylan Çifti, Yaparsın Aşkım ekibine de teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

 

Bizde Kocaeli Zirve Ailesi olarak Ceylan Çifti’ni tebrik ederiz

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ