KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Akşener’i destekleyenler PKK’lıdır
Akşener’i destekleyenler PKK’lıdır
Siyaset
05 Mart 2018 Pazartesi 10:36

Akşener’i destekleyenler PKK’lıdır

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü İYİ Partilileri PKK’lı teröristlere benzetti

İktidara yakınlığı ile bilinen ve AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın sözünden çıkmayan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü kendi sosyal medya hesabından paylaştığı bir gönderide Meral Akşaner’i destekleyen herkesi PKK’dan farkı olmadığını ifade etmiş oldu.

 

İYİ Partililer tepkili

Meral Akşener’e destek veren ve İYİ Parti Kocaeli teşkilatı içinde yer alan isimler ise MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye tepki gösterdi. İY Partili vatandaşlar, “ Kocaeli önemli bir kent ulusal gündeme nabız tutan bir yer ve böyle bir yerde MHP’nin İl Başkanı olarak duran isme bakın kendi sosyal medya hesabından böyle bir şey paylaşmak ne demek! Ünlü’den özür bekliyoruz” dediler.

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu