KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3097 TL
  • 6.0084 TL
  • 6.8612 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’un Onur’u da var Uğur’u da var
Kocaelispor’un Onur’u da var Uğur’u da var
Kocaelispor
30 Temmuz 2010 Cuma 15:19
  • 2401
  • 0

Kocaelispor’un Onur’u da var Uğur’u da var

Kocaelispor’da bulunan futbolcular arasında çok ilginç bir futbolcu oluşumu bulunuyor. Yeşil-Siyahlı ekibimizde üç tane Uğur isimli futbolcu bulunurken, iki tane de Onur isimli futbolcumuz bulunuyor. Kocaelispor’un Onurlu ve Uğurlu bir sezon geçirmesi bek

Uğurlar çok formda
Kocaelispor`da isim benzerlikleri ilginç bir tabloyu gözler önüne serdi. Uğur Durdaşdemir, Uğur Durmuş ve Uğur Yasan`ın yanı sıra Onur Alkan ve Onur Türk isimli futbolcuların aynı kadroda yer alması Kocaelispor`un hem onuru hem de gururu var. Onurlar ile Uğurlar arasında büyük bir tatlı rekabet bulunuyor. Uğur Durdaşdemir, Uğur Durmuş ve Uğur Yasan, arasında büyük bir çekişme ve tatlı rekabet bulunuyor. Uğur Daşdemir, “Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Benim amacım Kocaelispor`da iyi bir sezon geçirmek. Kamp çalışmalarımız iyi bir durumda”dedi.  Uğur Durmuş ise şu görüşlere yer verdi, “Kocaelispor`un başarısı için büyük bir çekişme ve tatlı bir rekabet içinde hazırlıklarımız sürüyor. Bundan dolayı takımda iyi bir çalışma oluyor. Bende kendimi çok iyi hazırlıyorum”dedi. En tecrübeli futbolculardan Uğur Yasan ise, “ Gençler arasında iyi bir çalışma oluyor. Bende kendime çok güveniyorum. İyi bir çalışma yaparak lige iyi bir giriş yapmak istiyorum. Bunun içinde çok iyi bir takım olarak kamp dönemini tamamlayacağız. Ben kendime güveniyorum”dedi.


Onurlar tatlı rekabette

Onur Alkan, Kocaelispor`un geçen sezon en çok maç oynayan isimleri arasında kamp çalışmalarında hazırlıklarını sıkı bir çalışma gösterirken, ilk hazırlık maçında gösterdiği performans ile takıma çok büyük bir katkı sağlayacağını gözler önüne serdi. Orta saha veya forvet arkası oynayan Onur Alkan, “ Kocaelispor`da olmaktan çok mutluyum. Bunun içinde geçen senekinde daha üstün bir duruma gelmek için mücadele veriyorum. Bu sezon daha iyi olacağım” dedi. Onur Türk ise Kocaelispor`a geçen sezon devre arasında geldi. Kocaelispor`un son 5 maçında grev alan genç futbolcu çalışmalarında gösterdiği performans ile çok iyi bir sezon göstereceğinin sinyallerini verdi. Genç futbolcular arasında iyi bir durumda olan Onur Türk forvet hattında etkili bir oyuncu olacak. Onur Türk, “Bu sezon benim sezonum olacak. Geçen sezonki Onur İle Bu seneki Onur arasında çok fark olacak. Ben kendimi lige çok iyi hazırlıyorum. Amacım takımdaki yerimi almak” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ