KOCAELİ 20° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3589 TL
  • 6.0765 TL
  • 6.8620 TL
Kocaeli Zirve
Erdem Kınay ve Merve Özbey İzmit’e geliyor!
Erdem Kınay ve Merve Özbey İzmit’e geliyor!
Güncel
18 Haziran 2018 Pazartesi 13:12

Erdem Kınay ve Merve Özbey İzmit’e geliyor!

MHP Kocaeli Milletvekili adayı Saffet Sancaklı, seçim çalışmaları doğrultusunda ünlü sanatçılar Erdem Kınay ve Merve Özbey’i İzmit’te ağırlayacak.

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçim çalışmalarına hız veren MHP Kocaeli Teşkilatları, ses getirecek bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. MHP’nin Kocaeli milletvekili adayı Saffet Sancaklı, başarılı sanatçılar Erdem Kınay ve Merve Özbey’le İzmit Anıtpark’ta sahne almaları için anlaşmaya vardı. Yürüyüş Yolunu baştan aşağı düzenlenecek konserin afişleriyle süsleyen MHP İzmit İlçe Teşkilatı, tüm vatandaşları düzenlenecek organizasyona davet ediyor.

YAKLAŞIK 2 SAAT SÜRECEK

MHP Kocaeli Milletvekili adayı Saffet Sancaklı, seçim çalışmaları dahilin ünlü sanatçılar Erdem Kınay ve Merve Özbey’i İzmit’te sahneye çıkarmaya hazırlanıyor. Seçim çalışmalarını titizlikle sürdüren Sancaklı, gençlerin son dönemlerde büyük ilgi gösterdiği ikiliyi, 21 Haziran Perşembe günü Anıtpark’ta ağırlayacak. Katılımın oldukça yoğun olması beklenen konserin 19.00’da başlayıp, 21.00’a kadar süreceği öğrenildi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Halı Yıkama
Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
KKG
Volka Proje
Akkurt İnşaat
Evdiz
Körfez Center AVM
Körfezin Sütçüsü
Kumpir
Bekiroğlu