KOCAELİ 17° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3448 TL
  • 6.1136 TL
  • 6.8703 TL
Kocaeli Zirve
Gergerlioğlu maçta yerini aldı 
Gergerlioğlu maçta yerini aldı 
Siyaset
02 Eylül 2018 Pazar 10:20

Gergerlioğlu maçta yerini aldı 

İzmit Alikahya'da yapımı tamamlanan 33 bin kapasiteli Kocaeli Stadyumu'nda, Kocaelispor'un açılış maçına Kocaeli Spor Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Yavuz’un davetiyle HDP Kocaeli Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Ömer Faruk Gergerlioğlu' da katıldı.

Kocaelispor, yeni stadındaki ilk maçında Fatsa Belediyespor’u konuk etti. Kocaeli Stadyumu'nun açılış maçında Fatsa Belediyespor'u konuk eden Kocaelispor'un tribünlerinde HDP Kocaeli Milletvekili de yer aldı. 90 dakikalık maçın tamamını izleyen Gergerlioğlu, Kocaelispor'un yeni stadına kavuşmasını tebrik ederek, takıma başarılar diledi.

 

"Kocaeli Sporumuzun eski başarılı günlerini görmek istiyoruz"

 

Kocaelispor'un 1996-97 ve 2001-02 sezonlarında Türkiye Kupası'nı kazandığını ve Türkiye'nin büyük kulüplerine futbolcular gönderdiğini hatırlatan HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Kocaelispor'un sadece borç dönemlerinde yanlarında olunmaması gerektiğini, hangi ligde oynarsa oynasın her daim destek verilmesi gerektiğini aktardı. Serdar Topraktepe ve Kaan Dobra'lı (Roman Dąbrowski) dönemlerde Kocaelispor'u ilgiyle takip ettiğini söyleyen Gergerlioğlu, "Kocaelispor’a uzun süre değer verilmedi, transferlerden tonlarca borçlar çıktı. Artık eski başarılarını görmek istiyoruz. Yeni stadında inşallah galibiyetler ardı ardına sıralanacak. Biz de sadece şehrin milletvekili olarak değil aynı zamanda bu takımın bir taraftarı olarak elimizden gelen bütün desteği vereceğiz. Kocaeli Sporumuza yürekten başarılar diliyorum." cümlelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Halı Yıkama
Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
KKG
Volka Proje
Yelkent
Evdiz
Körfez Center AVM
Körfezin Sütçüsü
Kumpir
Bekiroğlu