KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4581 TL
  • 6.2497 TL
  • 7.0274 TL
Kocaeli Zirve
Hayal Kahvesi'nde Kocaelispor gerginliği
Hayal Kahvesi'nde Kocaelispor gerginliği
Güncel
07 Nisan 2018 Cumartesi 12:48
  • 27605
  • 0

Hayal Kahvesi'nde Kocaelispor gerginliği

Fantezi müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun dün akşam Yahya Kaptan’da bulunan Hayal Kahvesi’nde konser verdi. Hakan Altun’u dinlemeye gelen Kocaelispor yöneticileri sanatçıya teşekkür etmek amacıyla Kocaelispor atkısı hediye etti. Hakan Altun atkıyı reddedince ortalık karıştı

Yönetim atkı vermek istedi

Kocaeli’de son zamanların en iyi konserlerini halkla buluşturan Hayal Kahvesi’nde dün akşam ortam gerildi. Ünlü sanatçıların konser verdiği Hayal Kahvesi’nde dün akşam fantezi müziğin önemli isimlerinden Hakan Altun, Kocaeli halkı ile buluştu.  Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ve Kocaelispor yöneticileri de Hakan Altun’u dinlemeye geldi. Kocaelispor yöneticileri Hakan Altun’a ilimize geldiği ve konser verdiği için teşekkür mahiyetinde Kocaelispor atkısı vermek istedi.

 

Ortalık karıştı

Aslen Siirt'li olan ve Beşiktaş formasıyla sosyal medyaya fotoğraflarını atan Hakan Altun, Kocaelispor yöneticilerine teşekkür etmek yerine atkıyı reddetti. Kocaelispor yöneticileri ise mekana eğlenmeye geldiklerini ve atkıyı görmek istediklerini ifade etti. Masadaki gerginlikten dolayı Hakan Altın yapılanın yanlış olduğunu belirtip mekanı terk etti. Böylece konser iptal oldu.

Hayal Kahvesi açıklama yaptı

Gerçekleşen olayla ilgili Hayal Kahvesi’nin organizatörlerinden Doğukan Kocakurt kısa bir açıklama yaptı ve Kocaelispor yöneticilerini suçladı. Kocakurt şöyle konuştu; “Hayatımda İlk defa sanırım, 5 yaşımdan beri gönül verdiğim renklere kırıldım , çünkü bu renkler benim bu akşam ekmeğim ile oynadı . Sayfamızdaki değerli abilerim , kardeşlerim , arkadaşlarım beni tanırlar , ben ne bir karıncaya zarar veririm , ne bir insan kırarım ,elimden geldiğince herkese farkında olmasam da bir yararım dokunmuştur . Bu akşam mekanımızda olan olay ile alakalı olarak açıklama yapmak istiyorum , değerli başkanımızın masasından hakan beye atkı uzatılmıştır, hakan beyde atkıyı boynuna asmamıştır , daha sonrasında masada bulunan bazı kişiler küfür ile atkıyı geri istemiştir ve hakan bey atkıyı geri masaya vermiştir , arkasından terbiyesizlikler devam edince hakan bey konseri sonlandırmıştır.... Hakan bey boynuna atkıyı asmadı diye, Hakan Altun konserine ömür boyu gitmeyebilirsin, Hakan Altun kaseti - cd si almayabilirsin , bir daha dinlemeyebilirsin ancak 1000 kişin"in hakkını çalamazsın , ekmeğimiz ile emeğimiz ile oynayamazsınız... Saygılarımla”

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ