Kocaeli Zirve
Hayal Kahvesi'nde Kocaelispor gerginliği
Hayal Kahvesi'nde Kocaelispor gerginliği
Güncel
07 Nisan 2018 Cumartesi 12:48
  • 26532
  • 0

Hayal Kahvesi'nde Kocaelispor gerginliği

Fantezi müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun dün akşam Yahya Kaptan’da bulunan Hayal Kahvesi’nde konser verdi. Hakan Altun’u dinlemeye gelen Kocaelispor yöneticileri sanatçıya teşekkür etmek amacıyla Kocaelispor atkısı hediye etti. Hakan Altun atkıyı reddedince ortalık karıştı

Yönetim atkı vermek istedi

Kocaeli’de son zamanların en iyi konserlerini halkla buluşturan Hayal Kahvesi’nde dün akşam ortam gerildi. Ünlü sanatçıların konser verdiği Hayal Kahvesi’nde dün akşam fantezi müziğin önemli isimlerinden Hakan Altun, Kocaeli halkı ile buluştu.  Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz ve Kocaelispor yöneticileri de Hakan Altun’u dinlemeye geldi. Kocaelispor yöneticileri Hakan Altun’a ilimize geldiği ve konser verdiği için teşekkür mahiyetinde Kocaelispor atkısı vermek istedi.

 

Ortalık karıştı

Aslen Siirt'li olan ve Beşiktaş formasıyla sosyal medyaya fotoğraflarını atan Hakan Altun, Kocaelispor yöneticilerine teşekkür etmek yerine atkıyı reddetti. Kocaelispor yöneticileri ise mekana eğlenmeye geldiklerini ve atkıyı görmek istediklerini ifade etti. Masadaki gerginlikten dolayı Hakan Altın yapılanın yanlış olduğunu belirtip mekanı terk etti. Böylece konser iptal oldu.

Hayal Kahvesi açıklama yaptı

Gerçekleşen olayla ilgili Hayal Kahvesi’nin organizatörlerinden Doğukan Kocakurt kısa bir açıklama yaptı ve Kocaelispor yöneticilerini suçladı. Kocakurt şöyle konuştu; “Hayatımda İlk defa sanırım, 5 yaşımdan beri gönül verdiğim renklere kırıldım , çünkü bu renkler benim bu akşam ekmeğim ile oynadı . Sayfamızdaki değerli abilerim , kardeşlerim , arkadaşlarım beni tanırlar , ben ne bir karıncaya zarar veririm , ne bir insan kırarım ,elimden geldiğince herkese farkında olmasam da bir yararım dokunmuştur . Bu akşam mekanımızda olan olay ile alakalı olarak açıklama yapmak istiyorum , değerli başkanımızın masasından hakan beye atkı uzatılmıştır, hakan beyde atkıyı boynuna asmamıştır , daha sonrasında masada bulunan bazı kişiler küfür ile atkıyı geri istemiştir ve hakan bey atkıyı geri masaya vermiştir , arkasından terbiyesizlikler devam edince hakan bey konseri sonlandırmıştır.... Hakan bey boynuna atkıyı asmadı diye, Hakan Altun konserine ömür boyu gitmeyebilirsin, Hakan Altun kaseti - cd si almayabilirsin , bir daha dinlemeyebilirsin ancak 1000 kişin"in hakkını çalamazsın , ekmeğimiz ile emeğimiz ile oynayamazsınız... Saygılarımla”

DİĞER HABERLER

Mali müşavirler temsilciliği açıldı

Mali müşavirler temsilciliği açıldı

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Körfez Temsilciliği binası törenle açılarak resmi statüsüne kavuştu. Açılışı Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, KSMMO Başkanı Fikret Gökmen, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, STK temsilcileri ve mali müşavirler yaptılar.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ