KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Hodri Meydan Doğan’a pembe pantolon
Hodri Meydan Doğan’a pembe pantolon
Spor
18 Mayıs 2018 Cuma 16:42
  • 17759
  • 0

Hodri Meydan Doğan’a pembe pantolon

Hodri Meydan grubu Nevzat Doğan’ı protesto etmek için pembe pantolon hediye etti

Taraftarlar Derneği Hodri Meydan kazanmıştı ancak ardından rekabet oluşmaması gerekçesiyle ihalenin iptal edilmesinin ardından Hodri Meydan Taraftar Grubu İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı protesto etti Hodri Meydan ihalede kazandıkları çay bahçesini taraftarlar ve vatandaşların gelebileceği nezih bir yer yapmayı planlayıp ve çay bahçesinin tahsisi için gün sayarken ihalenin İzmit Belediyesi tarafından iptal edildiği duyuruldu.

 

İhalenin iptalinin duyurulması üzerine Hodri Meydan Taraftar Lideri Enver Güler, İzmit Belediyesi Hizmet binasına giderek Nevzat Doğan ile görüşmek istedi. Ancak Enver Güler, başkan Doğan'ın belediyede olmaması nedeni ile görüşmeyi gerçekleştiremedi. İzmit Belediyesi önünde İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı protesto eden gruba CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP İzmit Meclis Üyesi Veli Beyaztaş, CHP İzmit Belediye Meclisi Üyesi Birol Sağlam ve çok sayıda taraftar katılım gösterdi.

 

Belediye önünde düzenlenen protesto gösterisinde Güler, “Bundan sonra bizim olduğumuz hiçbir yere giremez Nevzat Doğan. Kimse Hodri Meydan’ı makamıyla parasıyla kıyaslayamaz. Bundan sonra bize verseler de biz almayız. Bundan sonra bizim belediye başkanımız değil. Başkanın kibri egosu bu kentte hiç bir zaman sevilmedi. Bizim kaybımız bir çay bahçesi ama senin kaybın çok daha fazla. Asla Yeni Kocaeli Stadı’na giremeyeceksin” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ