Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
Kuru teşekkür
Kuru teşekkür
Güncel
07 Mayıs 2010 Cuma 18:40
  • 2017
  • 10

Kuru teşekkür

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilimizde meydana gelen tren kazasında görev alan personelini kuru bir teşekkürle kutladı

İlimizde meydana gelen tren kazasında 32 kişi yaralanmıştı. Yaralıların kurtarılması, hastanelere sevk edilmesi, yara almayan yolcuların İstanbul ve Adapazarı`na ulaştırılması ve tren enkazının kaldırılarak demiryolunun tren trafiğine açılması gibi çalışmalarda görev alan belediye personeli için Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığı`nda kutlama töreni düzenlendi. Törene katılan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker`e telefon eden başkan İbrahim Karaosmanoğlu, personele gösterdiği performanstan dolayı teşekkür etti. Personele herhagi bir plaket ya da ödül takdim edilmedi.
 

TELEFONLA BAĞLANDI
İlyas Şeker tören de yaptığı konuşmada, tren kazasında Büyükşehir Belediye personelinin çalışmalarının herkesçe dikkat çektiğini belirterek, sözlerine şöyle devam etti: “Basın mensupları olsun, dışarıdan gelenler olsun Büyükşehir Belediyesi personelinin performansını konuştu. 700 kişinin kısa zamanda tahliye edilmesi, yaralıların hastaneye taşınması, yolcuların İstanbul ve Adapazarı`na ulaştırılması noktasında bir çok belediye personeli görev aldı. Valimizin dahi takdir ettiği çalışmalar bizleri onurlandırdı. Sizleri kutluyor ve hepinize teşekkür ediyorum.” Şeker`in konuşmasının ardından İbrahim Karaosmanoğlu telefonla bağlanarak, personeline teşekkür etti.


Tren kazasında görev alan ve üstün başarı sergileyen personellerden törene çağırılanlar:

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı`nda görevli Müdahele Şube Müdürü Muhammet Yılmaz, İzmit İtfaiye Şube Amiri İsmail Erten, itfaiye erleri İmran Çetin, Güven Gündüz, Zafer Günay, Uğur Yılmaz, Aygün Alkan, Kadir Gün, Necmettin Çiçek, İsmail Çetin, Suat Malatyalı, İsmail Mutlu, Uğur Sayın, Kudret Demirel ve Uğur Gültekin, Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı Ambulans Birim Amirliği`nde görevli birim amiri Serhan Çatal, acil tıp teknisyeni Melek Baytekin, sürücüler Lokman Yüksel, Emrah Zorlu, Ulaştırma Daire Başkanlığı vardiya amiri Eyüp Kasar, Fikret Karakuş, işletme amiri Tacettin Tezer, Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı trafik zabıtaları Uğur Demir, Recep Tonyalı, Yunus Demirtaş ve Tarık Yılmaz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ