KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Kongrede kavga çıktı
Kongrede kavga çıktı
Siyaset
11 Mart 2018 Pazar 12:48

Kongrede kavga çıktı

Bugün gerçekleşmesi planlanan İYİ Parti Kocaeli İl kongresinde kavga çıktı

Bugün gerçekleşen kongre öncesinde Serdar Kaman’ın listesinde eksik isimlerin olması sebebi ile salon karıştı. Partililerin sözlü tartışması kavgaya döndü.

 

Polis kapıları kapattı

Büyüyen kavgaya polis müdahale etti. Tarafları ayıran polis salonun kapısını kilitledi. İçeride kalan partilileri dışarı çıkarmıyor.

 

Adil Gülez yumruklandı

Derince eski MHP İlçe Başkanı olan şimdi ise İYİ Parti’de aktif rol alan Adil Gülez çıkan kavgada yumrukların hedefi oldu.

 

Polis barikat kurdu

Polis geniş güvenlik önlemleri alarak barikat kurdu. Kongrenin yapıldığı salona delege olmayanların girişi yasaklandı. Salon dışında gerginlik ise devam ediyor.

 

Delege çoğunluğu sağlandı

İYİ Parti Kocaeli İl Kongresi delege çoğunluğunun sağlanmasının ardından kongre başladı. Kongre salonunda sadece delegelere yer verildi. 

 

Yoğun katılım

Mevcut başkan Serdar Kaman’ın seçilmiş başkan olduğu kongreye İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu’nun yanı sıra, İYİ Parti kurucular kurulu üyeleri Ruhittin Sönmez, Cumali Durmuş, il yöneticileri, ilçe başkanları ve parti delegeleri katılım gösterdi. Ayrıca siyasi parti il başkanları olarak ise Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik ve Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül katıldı.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu