Kocaeli Zirve
Körfez kayıp çocuk için ayakta
Körfez kayıp çocuk için ayakta
Polis-Adliye
16 Temmuz 2018 Pazartesi 10:46
  • 73834
  • 0

Körfez kayıp çocuk için ayakta

Körfez Tütünçiftlik Fatih Mahallesi Hidayet Sokak Numara 8’de oturan ve evin 5 çocuğundan biri olan Ahmet Can Ay (12) kayıp olarak aranıyor.

İstanbul Sancaktepe’de yatılı olarak okuyan ve tatil döneminde eve gelen Ahmet Can Ay, dün saat 21.00 sıralarında evden çıktı ve bir daha dönmedi. Ailenin başvurusu ile gece belediye tarafından yapıla sesli anonslarla da aranan ve gündüz polisin kamera kayıtları ile takip edilmeye çalışılan Ahmet Can Ay, son olarak evden çıktıktan 10 dakika sonra 21.10 sıralarında Fatih Mahallesi’nde bir marketin kamerasında görülüyor.

 

Kayıp olan çocuk için bölgeye arama ekiplerini de yönlendirileceği ve polis ile zabıtanın çeşitli noktalarda arama yapmaya başlayacakları öğrenildi. Baba Sefer Ay ve anne Hatice Ay gelecek iyi haberi beklerken küçük çocuğu görenlerin 0 536 8349109 nolu telefonu ya da polisi aramalarını istediler.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ