27 Mayıs 2018 Pazar 04:22
KOTO'da kazanan Necmi Bulut
KOTO'da kazanan Necmi Bulut
Güncel
03 Nisan 2018 Salı 17:21
  • 19221
  • 0

KOTO'da kazanan Necmi Bulut

Kocaeli Ticaret Odası Meslek Komitesi seçimleri bugün gerçekleşti. Mevcut Başkan Necmi Bulut, Erdoğan Yılmaz’a karşı fark attı.

Kocaeli Ticaret Odası Meslek Komitesi seçimleri bugün gerçekleşti. Mevcut Başkan Necmi Bulut mavi listesi ile Erdoğan Yılmaz ise yeşil liste ile yarıştı.

 

Yarışta Bulut fark attı

Kocaeli Ticaret Odası meslek komitesi asil ve yedek üye seçimi ile meclis asil ve üye seçimi yapıldı. 22. Komiteden çıkan sonuçlarda Mevcut Başkan Necmi Bulut fark attı.

 

Erdoğan Yılmaz kaybetti

Ticaret Odasına kayıtlı 14 bin esnaf bulunuyor. Seçimlerde ise 7 bin 61 kişinin oy kullanma hakkı bulunuyordu Erdoğan Yılmaz büyük bir fark ile kaybetti.

 

 

İŞTE SONUÇLAR:

 

1.KOMİTE

Mavi:134

Yeşil:34

Beyaz:12

Kazanan isimler: Abdurrahman Çuhadar-ASN Mimarlık, Kerim Bayramoğlu-BY Dizayn, Veli Başkurt-Nivaş Yapı, Şerif Kızmaz-Masyapı İnşaatı, Abdullah Kanpara-KAV Enerji, Eyüp Gökmen Filinte - Ayef İnşaat.

 

2.KOMİTE

Mavi:326

Yeşil:119

Kazanan isimler: Mikail Kayacı-Kayacılar İnşaat, Hüseyin Avni Aslan- Astek İnşaat, Mert Kavşut- Mert Kavşut İnşaat, Faruk Mamik-Seval İnşaat, Cengiz İpek-İMC İnşaat, Halil İbrahim Uzunoğlu-Halil İbrahim Uzunoğlu İnşaat, Ozan Albayrak-Aytes İnşaat

 

3.KOMİTE

Kırmızı: 81

Beyaz: 46

 

 

4.KOMİTE

Mavi:100

Yeşil:46

Kazanan isimler: Er Hocaoğlu Gıda Pazarlama, Doa Satış ve Pazarlama, Kuşkan Tarım Ürünleri, Ceyhun Tarım Ürünleri, Adlı Et Mamülleri, Türkçakal Tarım Ürünleri,

 

 

5.KOMİTE

Mavi:143

Yeşil:29

Kazanan isimler: Murat Barış- Barış Kereste, Murat Aydın- Aydın Mobilya, Metin Sözer- Sözer Orman, Şaban Kulaksız- Kodal Orman, Orhan Kabasakal- Apel Orman, Abdullah Bostan- Bostanlar Orman, Abdurrahman Şahinkaya

 

 

 

6.KOMİTE

Mavi:121

Yeşil:48

Beyaz: 80

Kazanan isimler: Atalay Endüstriyel, İbrahimoğlu Taahhüt Pazarlama, Sözay Teknik Hırdavat, Rulsan Rulman Sanayi, Ufuk Yapı Malzemeleri, Salih Türe, Vatsan Elektrik

 

7.KOMİTE

Mavi:80

Beyaz: 38

Kazanan isimler: Balaban Isı ve Cam Sanayi, Çam Plastik, Desi Kimya Madencilik, Polimar Boya, Tekplas Plastik, İzmit Boya Sanayi, Kışhan Yapı Ticaret

 

 

8.KOMİTE

Mavi:236

Yeşil:88

Kazanan isimler: Yusuf Ziya Uludüz- Sadıkoğlu Makine Metal Ltd.Sti., Nurdoğan Canıgeniş-Caner Makine Ltd.Şti., Tunç Tuncaboylu -TT Makine Ltd Şti., Serkan Akçay -Başaraneller Makine Ltd.Şti., Yaşar Teke -Anıt Otomasyon Ltd.Sti., Koray Keskin- Raysan Makina Ltd.Şti., Muharrem Doğan-Uzman Aleminyum Ltd.Sti.

 

 

9.KOMİTE

Mavi:154

Yeşil:88

Kazanan isimler: Oktay Alkan – Hasek Gıda, Fatih Günen – Günen Gıda, Abdurrahman Kaya –Günkay Gıda, Mehmet Kozan-Kozanlar Ticaret, Nurdoğan Özdemir-Bekiroğlu Şarküteri, Zafer Çakır – Taso Gıda, Mehmet Buzacı- S.S Pirelli İşçileri Tüketim Kooperatifi.

 

 

10.KOMİTE

Mavi:151

Yeşil:39

Kazanan isimler: Akın Doğan-Doğansaray, Ömer Efe-Efem Ticaret, Cafer Kozluca-Anıl Cam Yatırım, Abdurrahman Yıldırım-Sevdiz Elektrikli Ev Aletleri, Halil İbrahim Yalnız-İzmit Elektrik, Ahmet Sefaoğlu-Sefaoğlu Ticaret.

 

11.KOMİTE

Mavi:79

Yeşil:46

Kazanan isimler: Ecz. Hüseyin Gezer (Özel Cihan Hastanesi/ Aktif Medikal Ltd. Şti.), Op. Dr. Veysel Besnili (Özel Aile Konak Hastanesi), Hüseyin Eryaşar (Kardeşler Tıbbi Mlz. Ltd. Şti.), Op. Dr. Gökhan Gümüştaş (Medicalpark Hastanesi), Dr. Teoman Tandoğan (Aden Diş Kliniği), Selçuk Bakırlı (Bilmed Tıbbi Malzemeleri), Mehmet Aksu (Maksu Kim. End. Temizlik Ltd. Şti.), Mutlu Özkan (Mutlu Tıbbi Malzeme), Adem Pehlivan (BRN Medikal Dış Tic. Ltd. Şti.), Ercan Dikyol (Kale Tıbbi Malzeme)

 

 

12.KOMİTE

Mavi:132

Yeşil:41

Kazanan isimler: Bülent Ayvacık-Ayvacık Otomotiv, Muhammet Ertürk- Ertürk Oto, Serkan Gürfidan: Gürfidan Ticaret Kollektif Şirketi, Fatih Bilen/Fevzi Bilen: Kardeşler Rot Balans, Mehmet Kaya: Kocaeli Kaya Otomotiv, Volkan Yılmaz: Kocaeli Yılmazlar Otomotiv, Serkan Çataloğlu: Öz Teknik Oto.

 

 

13.KOMİTE

Mavi:99

Kazanan isimler: Başyıldız Akaryakıt, Sitare Petrol Reklamcılık, Panderma Maden Lojistik, Temizel Petrol Ürünleri, ESA Petrol, Özkar Konaklama Tesisleri, Cicioğlu Petrol Ürünleri

 

 

 

14.KOMİTE

Mavi:79

Kırmızı:46

Kazanan isimler: Seval Kuyumculuk, Sefa Kuyumculuk, Denizbank, Derince Kuyumculuk, Alternatif Bank, Evren Yılmazer, SS Esentepe Kanatlar Köyleri Kalkınma Kooperatifi

 

 

 

15.KOMİTE

Mavi:126

Yeşil:35

Kazanan isimler: Mehmet Akif Şen-Özşen Matbaacılık, Yıldırım Yılmaz-Yıldırım Sürücü Kursu, Fatih Ekinci Gelişim Eğitim Hizmetleri, Handan Kümeli -Kavram Eğitim Kurumları, Ayşenur Kahraman Aytekin-Çoçuk Kasabası Eğitim Kurumları, Emrullah Yolasığmaz-Prodos Bilişim, Eray Camgöz-American Time Dil Okulları.

 

 

16.KOMİTE

Mavi:90

Beyaz:30

Kazanan isimler: Can Pişmaniye, Çiftlik Sofrası, Boğaziçi Pişmaniye, Mehmet Yıldırım, Özbek Yemek Hizmetleri, Asya Börek, Bölükbaşı Gıda

 

 

17.KOMİTE

Mavi:234

Yeşil:36

Kazanan isimler: Adnan Turan- Turanay Turizm, Hızır Fatih Saroğlu- Kocaeli Turizm, Mehmet Yaşar- S.S.39 nolu Değirmendere Taşıyıcılar Koop., Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat, Semra Demir - Reba Denizcilik, Musa Karabalık - Peytur Turizm, Yılmaz Kaymak S.S.18 nolu Deri

 

 

18.KOMİTE

Mavi: 175

Beyaz: 116

Kazanan isimler: Proteknik Uluslararası Mühendislik, Doğuş Harita, KArtepe Sertifikasyon, Aladağ Mimarlık, Altınkare Gayrimenkul, Etki Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, Emsis Mühendislik

 

 

19.KOMİTE

Mavi:116

Yeşil:57

Kazanan isimler: Atayurt İletişim, Delta Dijital, Suat Kuaför, Vipsaş Güvenlik, Uzel Kuaför, Zorer Temizlik, Yetkiner İletişim

 

 

20.KOMİTE

Mavi:81

Beyaz:19

Kazanan isimler: Sude Dondurma, Galaksi Restoran, Trakya Gıda ve Lokantacılık, Morgezen Gıda, Sekmar Gıda, Lezzet Dünyası, AİCHA Restoran

 

 

21.KOMİTE

Mavi: 83

Yeşil:45

Kazanan isimler: ENG Granit, Mustafa Çavuş, Sema Tekstil, Akbaşlar Turizm, NMR İnşaat Mobilya İmalat, Ögeler Konfeksiyon, EVC Tekstil Ürünleri

 

 

22.KOMİTE

Mavi:133

Yeşil:35

Kazanan isimler: İZ ER Sigorta, Meday Sigorta, Topdemir Sigorta, Arden Sigorta, Önder Dükmen, KC Sigorta, Ayçam Sigorta

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Türk din adamı, çevirmen, hattat, aynı zamanda Okan Bayülgen'in dedesi olan Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır vefat etti.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir