KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Rıza Güven Usta gözaltına alındı!
Rıza Güven Usta gözaltına alındı!
Siyaset
Gizem Ulutaş
11 Mart 2018 Pazar 13:02

Rıza Güven Usta gözaltına alındı!

İYİ Parti Başiskele ilçe yöneticisi Rıza Güven Usta, İYİ Parti Kocaeli il kongresinde çıkan kavgada gözaltına alındı

Bugün gerçekleşecek olan İYİ Parti Kocaeli teşkilatının kongresi öncesi Serdar Kaman’ın listesinde eksik isimlerin olması sebebi ile salon karıştı. Partililerin sözlü tartışması kavgaya döndü. İYİ Parti Kocaeli İl Yöneticisi Rıza Güven Usta çıkan kavgada gözaltına alındı.

 

Bugün İYİ Parti Kocaeli teşkilatının kongresi Çağlayan Düğün Salonu’nda saat 11:00’de başlamıştı. Genel Başkan yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu’nun katılacağı kongrede yoğun katılım oldu.

 

Fakat kongre de başlayan gerginlik yüzünden kavga çıktı. İYİ Parti Kocaeli İl Yöneticisi Rıza Güven Usta çıkan kavga da gözaltına alındı. Gözaltına alınan Usta, serbest bırakıldı

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu