Yelda Pişkin, alt geçitleri hatırlattı

Körfez Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Yelda Pişkin, siyasete ve meclis üyeliğine hızla ısınmaya başladı.

Haziran ayı toplantısında da verdiği önergelerle ilçede ki çeşitli sorunlara dikkat çeke Yelda Pişkin, yaz aylarında görüntü ve kokusuyla sorun olan Sarmaşıkdere ile ilçede ki alt geçitleri hatırlattı. Yelda Pişkin önergelerinde alt geçitlerin bakımsız kaldığını hatırlatarak, “İlçemizde yer alan alt geçit ve hemzemin geçitlerden yoğun olarak şikayet gelmektedir. Buraların bakımsız kalması, ışıklandırmalarının olmaması nedeniyle hava karardıktan sonra vatandaşlar korkarak geçitleri kullanmaktalar. Gereken bakımların ve temizliğin yapılmasını istiyoruz. Mimar Sinan Mahallesi’nden geçen Sarmaşıkdere yaz aylarında koku ve kirli görüntüsü ile vatandaşların şikayetine neden olmaktadır. Bu dere yatağının ve diğer ilede ki dere yataklarının bakımının, temizliğinin yapılması gerekiyor” dedi.

Yelda Pişkin bir diğer önergesinde de, ilçede belediyeye ait olan yeşil alanın miktarını, yeterli olup olmadığını ve özelleştirilen, satılan alanların kimlere hangi oranlarda verildiğinin açıklanmasını talep etti.

12 Haziran 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Zirve Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Zirve hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Kocaeli Markaları

Kocaeli Zirve, Kocaeli ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (262) 323 83 23
Reklam bilgi