KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL

ALİ GÜNEY HABERLERİ

“Köy nedir, toprak işi nedir iyi bilirim”

“Köy nedir, toprak işi nedir iyi bilirim”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, seçim çalışmalarına köyleri ziyaret ederek devam etti. Gökçeören, Süverler, Böğürgen, Şahinler ve Nebi Hoca Mahalleleri’ne giderek vatandaşlar ile buluşan başkan adayı Gönül’e, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan da eşlik etti.

“Göz boyamıyoruz, gönüllere dokunuyoruz”

“Göz boyamıyoruz, gönüllere dokunuyoruz”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit’te yürütülen seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’e sahada beklentilerin üzerinde bir teveccüh olduğunu belirterek, “Bizler halkımızın gözünü boyamak değil, gönlünü yapmak istiyoruz. Açıkçası gittiğimiz her yerde halkımızın ilk günkü heyecanla bizleri karşılamasından büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Gönül’den çok özel ziyaret

Gönül’den çok özel ziyaret

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Belsa Plaza’da bulunan Down Cafe’de çalışan özel çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Başkan Adayı Sibel Gönül’ün down sendromlu çocuklarla buluştuğu programa; AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan da katıldı. Çocuklarla yakından ilgilenen ve sohbet eden Gönül, “Sizler bizim gözbebeğimizsiniz” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ