Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
Pehlivan’ı hizmet etmeye çağırdı
Pehlivan’ı hizmet etmeye çağırdı
Siyaset
09 Mayıs 2010 Pazar 14:32
  • 850
  • 1

Pehlivan’ı hizmet etmeye çağırdı

Saadet Partisi Körfez’in sorunlarını masaya yatırdı, belediye başkanı Pehlivan'ı hizmet etmeye çağırdı

SP Körfez İlçe Teşkilatı ilçenin sorunlarını masaya yatırmak için kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya ilçe başkanı Recep Sarıdoğan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda, Körfez halkının şikayetlerinin ve çözüm bekleyen sorunların yer aldığı sinevizyon katılımcılara izletildi. İlçe başkanı Recep Sarıdoğan, ilçedeki sorunları ve çözüm yollarını anlatarak, belediye başkanı Yunus Pehlivan`ı hizmet etmeye davet etti.

SORULAR YÖNELTTİ
“Son yerel seçimlerde yüzde 40.1 oy alarak göreve gelen Yunus Pehlivan bu kadar oyu hak etti mi? Verilen vaatleri yerine getirdi mi? Bir sanayi kenti olan Körfez, hizmet dağılımında adaletli bir hizmet aldı mı? Halkımız bilgilendirildi mi?” sorularının yanıtlarını ilçe halkından dinlediklerini ve araştırdıklarını dile getiren Sarıdoğan, “Birini eleştirirken çözüm yollarını da ortaya koyuyoruz” dedi.

SİNEVİZYON İZLETİLDİ
Körfez`in çözüm bekleyen sorunları bulunduğunu ifade eden Sarıdoğan, bu sorunlar hakkında bilgi vererek, çözüm önerileri sundu. Toplantıda Hacı Osman Mahallesi, Atalar Mahallesi ve Güney Mahallesi`ndeki sorunlarla ilgili olarak Körfez halkıyla yapılan röportajlar, vatandaşların şikâyetleri ve çekilen fotoğraflar sinevizyon gösterisiyle katılımcılara izletildi.

TEK YOK SP İKTİDARI
Toplantıda özellikle ilçenin trafik sorunlarına ve atıl durumda bulunan bakımsız mekânlara dikkat çekildi.
“Saadet Partisi Köylüyü Dinliyor” programı hakkında da bilgi veren Sarıdoğan, 361 kişiye ulaştıklarını ve anketler yaptıklarını ifade etti. Sarıdoğan, köylülerle yapılan anketlerin sonuçlarını katılımcılarla paylaştı. Hükümetin tarım politikalarını da eleştiren Sarıdoğan, sorunların tek çözümünün SP iktidarı olduğunu dile getirdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ