KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7084 TL
  • 6.3256 TL
  • 7.3880 TL
Kocaeli Zirve
Başkan olunca öğrencilerin takip edilmesini istedi
Başkan olunca öğrencilerin takip edilmesini istedi
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 14:33
  • 0

Başkan olunca öğrencilerin takip edilmesini istedi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın koltuğunu 1 günlüğüne devralan Tavşantepe İlköğretim Okulu öğrencisi Hikmet Acar, öğrencilerin takip edilmesini istedi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ı Tavşantepe İlköğretim Okulu öğrencileri  ziyaret etti. Ziyarete Tavşantepe İlköğretim Okulu Müdürü İsmail Oğuz, sınıf öğretmeni Hüseyin Balcı, 6-B sınıfı öğrencisi Hikmet Acar, 6-A sınıfı öğrencisi Burak Altın, 6-A sınıfı öğrencisi Nazan Uçar ve 6-C sınıfı öğrencisi Merve Akyüz katıldı. Bir günlük belediye başkanlığı koltuğuna ise Hikmet Acar oturdu.

ÖĞRENCİLERE CHİP TAKIN
Başkan Hikmet Acar, ilk iş olarak yetkililere öğrencilere nerede ve nasıl olduklarının öğrenilmesi için bir cip verilmesi gerektiğini belirterek, öğrencilerin takip edilmesi için proje üretilmesi talimatını verdi. Acar, daha sonra bisiklet sporunun önemine değinerek, her yere bisiklet yolları yapılmasını istedi. Acar son olarak Tavşantepe`de oturan insanlar için raylı bisiklet yolu yapılması talimatını verdi. Tavşantepe İlköğretim Okulu öğrencileri başkan Doğan`a çiçek verirken, başkan  Nevzat Doğan da çocukların bayramını hediyelerle kutladı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ