Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4823 TL
  • 6.2239 TL
  • 7.2797 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li kadınlar Şentepe’yi şenlendirdi
CHP’li kadınlar Şentepe’yi şenlendirdi
Siyaset
09 Mayıs 2010 Pazar 14:42
  • 1171
  • 0

CHP’li kadınlar Şentepe’yi şenlendirdi

CHP İl ve İzmit İlçe Kadın Kolları, Şentepe Köyü’nü ziyaret ederek, köydeki kadınların Anneler Günü’nü şenlendirdi

CHP İl ve İzmit İlçe Kadın Kolları, Anneler Günü dolayısıyla Şentepe Köyü`ndeydi. CHP`li bayanlar köyde yaşayan kadınların Anneler Günü`nü kutladı. Evlerinde hazırladıkları pasta ve börekleri de yanlarında götüren CHP`liler, köylü anneleri bir gün de olsa dinlendirdi. Alışılmışın dışında etkinliklere imza atacaklarını söyleyen il kadın kolları başkanı Hamiyet Göksu, yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

CHP`YLE SON BULACAK
“Fındık taban fiyatı her yıl biraz daha geriye çekiliyor, et ithalatıyla canlı hayvan besicileri desteksiz bırakılmak isteniyor, mısır ithaliyle AKP`li vekillerin çocukları zenginleşirken, köylünün elindeki yerli mısır sadece hayvan yemi olarak kullanılıyor, süt satma konusunda birkaç mandıraya mahkum edilen köylünün sütü sudan daha ucuz bir fiyata alıcı buluyor. Bütün bu sıkıntılar seçimlerin ardından bizim iktidarımızla son bulacak.

MEVLİTE DAVET ETTİ
CHP`li kadınlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şentepeli kadınlar, 30 Mayıs Pazar yapılacak geleneksel Mezarlık Mevliti`ne CHP`lileri davet etti. CHP`li kadınları her zaman köylerine beklediklerini dile getiren Şentepe`li kadınlar, bu kez kendilerinin CHP`li kadınları ağırlamak istediğini dile getirdi. Oldukça güzel geçen günün ardından CHP`li kadınlar tekrar köye gelmek üzere ayrıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ