KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
KSO, Sanayi Fuarı’na gidiyor
KSO, Sanayi Fuarı’na gidiyor
Güncel
17 Nisan 2010 Cumartesi 14:50
  • 841
  • 0

KSO, Sanayi Fuarı’na gidiyor

Kocaeli Sanayi Odası, 19-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Hannover Messe Sanayi Fuarı’nda üçüncü kez Kocaeli’yi temsil edecek

Kocaeli Sanayi Odası, sanayicinin özellikle de KOBİ`lerin rekabet olanaklarını artırmak, dış pazarlarda kalıcı olmalarını sağlamak amacıyla bir çok yurt dışı organizasyonu düzenliyor. Bu kapsamda 19 – 21 Nisan 2010 tarihleri arasında, her yıl bir çok ülkeden farklı sektörleri buluşturan, ticaret imkanları yaratarak günümüzün son teknolojik gelişmelerini paylaşma imkanı sunan Hannover Sanayi Fuarı`na iştirak edilecek.

STAND KURULACAK
Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Ticaret Odası işbirliğinde iştirak edilerek kurulan ortak standda bölgemizin ve firmaların tanıtımı yapılacak. Kocaelili firmalar ile yabancı firmalar arasında işbirliği köprüsü kurmak amacıyla, Kocaeli Sanayi Odası ve Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi A.Ş. (ABİGEM) fuarda tanıtım yapacak.

İKİLİ GÖRÜŞME
Organizasyonda fuar ziyaretinin yanısıra ‘B2fair` (Firma eşleştirme programı) iş görüşmeleri organizasyonuyla firmalar yeni teknolojileri takip etmenin yanında ikili iş görüşmeleriyle de fuardan maksimum fayda sağlayabilecek, yeni iş fırsatları yakalayabilecek. Firmalara yönelik B2fair  etkinliği ABİGEM A.Ş. tarafından yapılacak.

KATILAN FİRMALAR
Fuara katılacak firmalar; Zeytinoğlu Yem, YSM Yazılım, Kartal Bombe, Altaş Aluminyum, Emesis Ltd. Şti., Ark Pres, Şükrü Türedi Tank İmali ve Tic. Ltd. Şti., Ansan Hidrolik, Evren Zincir A.Ş., Dökmak Çelik Döküm Sanayi, Gürtaş Metal Makine, Ernaz Otomotiv, Yapın İnşaat Çelik Konstrüksiyon, Birfen Elektrik, Yılgör Teknik, Keleş İnşaat, Tekplas Plastik, Ercin Hizmet Müşavirliği, Akın Doğan/Doğan Saray, Tanktes Makine, Yusuf Erenkaya/Sude Dondurma,  Çiftlik Sofrası, Öz Can Pişmaniye, Özgenç Mermer.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ