KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Şensoy : Gürültü yapmayacağız
Şensoy : Gürültü yapmayacağız
Siyaset
10 Nisan 2010 Cumartesi 15:17
  • 1589
  • 0

Şensoy : Gürültü yapmayacağız

CHP Çayırova İlçe Örgütünü kabul eden il başkanı Ferhan Şensoy, çalışırken gürültü yapmayacaklarını, şova dönük siyasetten uzak duracaklarını söyledi

CHP İl Başkanı Ferhan Şensoy`a tebrik ziyaretleri devam ediyor. CHP`nin 27 Mart`ta gerçekleştirilen il kongresinde, Cengiz Sarıbay`ı destekleyen Çayırova İlçe Başkanı Veysel Suludere, ilçe yöneticileriyle birlikte yeni il başkanı Ferhan Şensoy`u makamında ziyaret ederek kutladı ve başarılar diledi.  Ziyarette konuşan il başkanı Şensoy, çalışırken asla gürültü yapmayacaklarını, şova dönük bir siyaset anlayışı içerisine girmeyeceklerini söyledi.

ÜYE SAYINIZI ARTTIRIN
Ferhan Şensoy, devir teslim töreninden sonra Sarıbay`a destek veren ilçe başkanlarıyla bir toplantı yaparak  tercihlerinden dolayı hiçbir ilçe başkanının asla rahatsızlık duymaması gerektiğini belirtmiş ve birlik mesajı vermişti. Çayırova ilçe başkanı Veysel Suludere ve yönetim kurulunun ziyaretinde çalışma yöntemlerini aktaran Şensoy, Suludere`den üye sayılarını arttırmalarını istedi.

TERCİH YAPTIK, KAYBETİK  
Ziyarette yeni il başkanı Şensoy`u kutlayan Veysel Suludere, “Siyasette tercihler olur. Kongrede biz bir tercih yaptık ve kaybettik. Bu demek değildir ki seçilenin yanında olmayacağız. Seçilen bizimde il başkanımız ve kenetlenerek birlikte çalışacağız. Bizler yeni il başkanımızı yürekten kutluyoruz. Gösterdiği hoşgörü ve yapıcı tavrıyla bundan sonra partimiz için el ele vererek çalışacağız” dedi.

REDDETME KÜLTÜRÜ BİTTİ
Suludere`nin ardından konuşan Şensoy, şunları söyledi: “Partimizde asla reddetme kültürü olmayacak. Parti içinde geçmişte yaşanan gelişmeler partiyi hoş olmayan bir noktaya taşıdı. Artık çıkış arıyoruz ve bu çıkışı da hep beraber yapacağız. Çayırova`da bin 500 olan üye sayınızı, ikiye üçe dörde katlayın. Girmediğiniz konut, sıkmadığınız el olmasın. Kendimizi anlatmalıyız ki seçimde birinci parti olalım.”

ARAÇ SİZDEN, BENZİN BİZDEN
Ziyaret sırasında ilginç bir diyalog da geçti. Veysel Suludere, Çayırova`nın geniş bir yerleşim alanı üzerinde kurulu olduğunu, gezmek için araç gerektiğini belirterek, “Araç temin noktasında sorun olmaz ama akaryakıt konusunda sıkıntı yaşayabiliriz” diyince Şensoy cevap verdi: “O zaman araçları siz temin edin, benzini il olarak biz karşılamaya hazırız” dedi.

ŞOVA DÖNÜK SİYASET YOK
Çayırova ilçe yönetimine yapacakları çalışma yöntemleri konusunda bilgi veren, nasihatte bulunan Şensoy, parti üyesi olan her kişinin kendileri için çok değerli olduğunu ifade ederek, tek bir kişinin dahi partiye küstürülmemesi hassasiyeti içinde davranılmasını istedi. Şensoy, “Çalışırken asla gürültü yapmayacaklarını belirterek, “Etkili, ilkelli, bilinçli hareket edeceğiz. Şova yönelik hiçbir gayret içinde olmayacağız. Partimiz için her türlü sorumluluğu üstlenerek çalışacağız” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ