KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Karaosmanoğlu’ndan Akşener’e hakaret
Karaosmanoğlu’ndan Akşener’e hakaret
Ulusal
19 Nisan 2018 Perşembe 10:56
  • 12081
  • 0

Karaosmanoğlu’ndan Akşener’e hakaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu ve AKP Gençlik Kolları eski Genel Başkanı İsmail Karaosmanoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e “70’ine merdiven dayamış bir ergen!” dedi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu, AKP Gençlik Kolları eski Genel Başkanı, İsmail Karaosmanoğlu’ndan Meral Akşener'e “70’ine merdiven dayamış bir ergen, Kifayetsizliği paçadan akan bir muhteris! Son çeyrek yüzyılın en büyük hayal kırıklıklarından birisi’’ dedi.

 

FETÖ’den aranan Ali Sarı’nın Özsar Restoran’daki eski ortağı İsmail Karaosmanoğlu, İYİ Parti’nin İzmitli kurucu Genel Başkanı Meral Akşener’i hedef alması sosyal medya da tepki çekti.

 

70’ine merdiven dayamış bir ergen

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başakşehir ile Galatasaray’ın karşılaştığı maç öncesi “Başakşehir’i destekleyin” çağrısına sosyal medyada tepkiler yükselmiş, maç GS’nin 2-0 üstünlüğü ile noktalanınca Meral Akşener de “Galatasaray 2- Recep Tayyip Erdoğan 0” twitini atmıştı. İsmail Karaosmanoğlu, kendisini daha önce engellediğini belirttiği Meral Akşener’e bu paylaşımı üzerinden yüklendi. 15 Nisan’da bir paylaşım yapan İsmail Karaosmanoğlu, Meral Akşener’e ‘teyze’ diye hitap etti, şahsını “70’ine merdiven dayamış bir ergen!” olarak niteledi. Bu kadarla da yetinmeyen İsmail Karaosmanoğlu Akşener’e “Kifayetsizliği paçadan akan bir muhteris! Son çeyrek yüzyılın en büyük hayal kırıklıklarından birisi!” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ