Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
Olgunlar-4’e tecrübeli hakem
Olgunlar-4’e tecrübeli hakem
Amatör Futbol
07 Mayıs 2010 Cuma 16:42
  • 1193
  • 0

Olgunlar-4’e tecrübeli hakem

Kocaeli Olgunlar 4 futbol turnuvasında hazırlıklar sürüyor. Tertip kurulu her geçen yıl büyüyen organizasyonda ilimizin tecrübeli hakemlerinin görev yapacağını açıkladı

Selamet te görev yapacak
Kocaeli Olgunlar 4 için geriye sayım başlarken, takımlar ve tertip kurulu hazırlıklarını sürdürüyor. Tam 12 spor adamından oluşan Olgunlar 4 tertip kurulu turnuvanın kusursuz geçmesi için inanılmaz çalışma içerisine girdiler. Tertip kurulu Haziran ayının ilk haftası start alacak olan turnuvada bu yıl İlimizin en güzide hakemleri görev yapacağını açıkladı. Amatör maçların aranılan isimleri arasında yer alan Erol Selamet, Turgay Dönmez ve Yavuz Aydemir`in yanı sıra tecrübeli eski hakemlerimizden Kadir Çakır`da bu yıl turnuvada görev yapacak.

Görsel şova dönecek
Bu arada tertip kurulu bu yılki Olgunlar 4 turnuvası için yine çeşitli aktiviteler düzenleyeceklerini belirttiler. Turnuva tertip kurulu başkanı Muhammed Özkarataş, bu yıl turnuvada okul futbol takımlarının şovunu izleyicilerle buluşturacaklarını açıklarken, Derince İlçe Milli eğitim müdürlüğü ile koordineli çalıştıklarını söyledi. Yine tertip kurulu Derince Belediyesinin katkıları ile turnuva açılış ve kapanış töreninde çeşitli etkinlikler düzenleneceğini söylediler.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ