KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7084 TL
  • 6.3256 TL
  • 7.3880 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’in boşu yok
Körfez’in boşu yok
Körfez FK
22 Nisan 2010 Perşembe 16:51
  • 0

Körfez’in boşu yok

Kocaeli Körfezspor’da Sakaryaspor maçının hazırlıklarına yapılan tek çalışma ile devam edildi. Kırmızı kart cezalısı kaleci Vedat dışında eksiği bulunmayan kırmızı beyazlılar galibiyete şartlandı

Türkiye Futbol Federasyonu 2. lig 1. Klasman Grubu`nda ilimizi temsil eden Kocaeli Körfezspor, 25 Nisan Pazar saat 15.30`da deplasmanda oynayacağı Sakaryashor maçının hazırlıklarını yaptığı tek çalışmayla sürdürdü. Kırmızı kart cezalısı olmasına rağmen kaleci Vedat antrenmana katıldı. Sakatlığı nükseden Kıvanç düz koşu yaparken, yetenekli futbolcunun oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak.

Sözün bittiği yerdeyiz
Kocaeli Körfezspor`un başarılı teknik direktörü Mustafa Çapanoğlu, sözün bittiği yerde olduklarına dikkat çekti. Sakaryaspor maçının her iki ekip içinde son şans olduğunu vurgulayan Çapanoğlu, “Bank Asya hayalimizi sürdürebilmemiz için kazanmamız gerekiyor. Bu maç her iki takım içinde ya tamam ya da devam müsabakası. Kaleci Vedat`ın cezalı oluşu bizim için büyük handikap. Bu eksikliğimizi kapatmamız gerekiyor”dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ