KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4581 TL
  • 6.2497 TL
  • 7.0274 TL
Kocaeli Zirve
O belediye Başkanı Erdoğan’ın yanında yuhalandı!
O belediye Başkanı Erdoğan’ın yanında yuhalandı!
Ulusal
20 Nisan 2018 Cuma 15:56
  • 8853
  • 0

O belediye Başkanı Erdoğan’ın yanında yuhalandı!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta partisinin ilçe kongresi için geldiği İstanbul Beykoz’daki mitingi sırasında, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yuhalandı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta partisinin ilçe kongresi için İstanbul Beykoz’daydı. Miting sırasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yuhlanmaya başlandı. Erdoğan'ın girişimi bile vatandaşları sakinleştirmeye yetmedi. Yayınlanan videoda Erdoğan’ın konuşması sırasında “Size tapu dağıttık” demesi üzerine kalabalıktan ‘yuh’ sesleri yükseliyor.

 

Böyle başkan istemiyoruz

Bunun üzerine Erdoğan, yanına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i çağırdı. Ancak Çelikbilek Erdoğan'ın yanına gelirken de alandan “yuh” sesleri yükselmeye devam etti.

Belediye Başkanı ile Erdoğan konuşurken de kalabalıktan “Yalan söylüyor”, “Böyle başkan istemiyoruz”, “At onu” sesleri yükseldi. Vatandaşların tepkisi üzerine Erdoğan’ın konuyla ilgili mahkeme kararı olduğunu söylemesi, tepkilerin dinmesine yeterli olmadı.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ