KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
YENİDOĞAN-DOĞANTEPE NEFESLERİ KESECEK
YENİDOĞAN-DOĞANTEPE NEFESLERİ KESECEK
Amatör Futbol
07 Nisan 2010 Çarşamba 14:02
  • 988
  • 0

YENİDOĞAN-DOĞANTEPE NEFESLERİ KESECEK

İkinci Amatör Küme C Grubu’nda şampiyonluk yarışı yapan Yenidoğan Serdarspor ile Doğantepespor hafta sonunda karşı karşıya gelecek. Kritik maçı kazanan ekip şampiyonluk yarışında önemli bir avantaj elde edecek

Doğantepe inançlı
C Grubu`nun lideri Yenidoğan Serdar ile ikincisi Doğantepespor hafta sonunda karşı karşıya gelecek. Doğantepespor`un başarılı Antrenörü Şeref Şahin yaptığı açıklamada şampiyonluk yarışında kritik haftalara girildiğini ve ligin ilk yarısında rakiplerine yenildikleri için mutlaka bu hafta oynayacakları karşılaşmayı kazanmaları gerektiğini söyledi. Şeref Şahin, Yenidoğan Serdar ile oynayacakları karşılaşmayı kazanmak için her şeyi yapacaklarını belirtti.

Gürdal kaybetmeyeceğiz
Yenidoğan Serdarspor`un genç Antrenörü Erkan Gürdal, yaptığı açıklamada geçen haftaya kadar bütün planlarının tuttuğunu fakat geçen hafta hesapta olmayan beraberlik aldıklarını ve hafta sonu oynayacakları Doğantepe karşılaşmasında alacakları puanlar ile şampiyonluk yolunda avantaj yakalayacaklarını söyledi. Doğantepe karşısında mağlup olmayacaklarını fakat beraberlik için oynamayı düşünmediklerini söyledi. Doğantepe karşısında aklı ve başarılı futbol oynayarak rakiplerini yeneceklerini ve şampiyonluk yolunda yalnız kalmak istediklerini söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ