TÜGVA KOCAELİ'DEN  ASKERLERE  ZİYARET
TÜGVA KOCAELİ'DEN  ASKERLERE  ZİYARET
Ulusal
16 Şubat 2018 Cuma 12:11
  • 755
  • 0

TÜGVA KOCAELİ'DEN  ASKERLERE  ZİYARET

Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA ) , Türk ordusunun başta Afrin olmak üzere son dönemlerde ülkemizi korumak adına verdiği mücadelelere kayıtsız kalmadı. TÜGVA gönüllüsü gençler Kocaeli Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret etti.

Türkiye'nin sınır güvenliğini korumak için başlatılan Zeytin Dalı Harekatı için Türk halkının Türk Silahlı Kuvvetlerine olan desteği günden güne artıyor. Gençliğe yönelik başarılı çalışmaları ile illimizde adından sıkça söz ettiren TÜGVA Kocaeli , bu zor günlerde Türk askerine destek olmak için Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

 

''TÜRK ASKERİ , AFRİN'E HUZUR GÖTÜRÜYOR''

Kocaeli Jandarma Alay Komutanlığını ziyaret eden TÜGVA Kocaeli Yüksek Öğrenim Yurdu öğrencileri her daim Türk askerinin yanında oldukları mesajını verdiler. Ziyarette konuşan TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut ,'' Askerimiz sınır güvenliğimizi korumak için büyük bir mücadele vermektedir. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Biz ordusunu seven , askerini her daim baş tacı eden bir milletiz. Dışarıda ve içeride hainlerle gece gündüz mücadele eden vatan evlatlarının yanındayız. Türk askeri , Afrin'e huzur götürüyor. Türk askeri , tüm dünya'ya devletimizin gücünü gösteriyor. Biz TÜGVA olarak her daim onların yanındayız. Onları ailemizden bir birey olarak görüyor ve her gün onlara dua ediyoruz. ''

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

21 Mayıs 1904
FIFA (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği) Paris'te kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir