KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
1. Küme’de kader günü
 1. Küme’de kader günü
Amatör Futbol
16 Kasım 2012 Cuma 13:01
  • 1735
  • 0

1. Küme’de kader günü

Birinci Amatör Küme A ve B Grubu’nda dokuzuncu hafta müsabakaları yarın oynanacak. A Grubu lideri Demirspor, zirve yarışı veren tavşantepe ile karşılaşırken, B Grubu’nun lideri Yengdoğan Serdar, Darıcaspor ile karşılaşacak
EREĞLİ BLD-KADIKÖY
Lige sıkıntılı başlayan, cezalı futbolcuların çok olması nedeniyle Ereğli Belediyespor A Grubu`nda küme düşme potası içinde yer aldı. Yeni teknik adamıyla beyaz bir sayfa açmak isteyen Ereğli Belediyespor kendi sahasında grubun orta sıralarında yer alan Kadıköyspor karşısında puan galibiyet mücadelesi verecek. Kritik müsabaka Karamürsel Stadı`nda saat 13.00`te başlayacak. Ereğli Belediyespor, Kadıköyspor karşılaşmasını ilimizin tecrübeli hakemlerinden Muharrem Kırbaş yönetcek.
 
Ç.SERHAT-A.YENİKÖY
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda puan sıralamasında rahat durumda bulunmayan iki ekip karşı karşıya gelecek. Ligde kendi sahasında iyi futbol oynayan ve düşme sıkıntısını yaşamak istemeyen Çayırüova Serhatspor ile düşme hattından uzaklaşmak isteyen Anadolu Yeniköy müsabakası Şekerpınar Stadı`nda oynanacak. Zorlu doksan dakika saat 14.00`te başlayacak. Önemli karşılaşmayı ilimizin başarılı hakemlerinden Halil Dağdeviren yönetecek. 
 
HİSAREYN-GEBZE
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda kendi bünyesinden yetiştirdiği futbolcularla mücadele eden Hisareynspor kendi sahasında ligde play-off şansını devam ettirmek isteyen Gebzespor`u konuk edecek. Hre iki takım için de hayati önem taşıyan müsabaka Kavaklı Stadı`nda oynanacak. Saat 17.00 başlayacak olan Hisareyn-Gebzespor müsabakasını ilimizin kalsman hakemlerinden Levent Çakır yönetecek.  
 
DOĞANTEPE-TEK
Sezon başında oynadığı baraj maçında penaltı atışları sonucu Gölcük İdmanyurdu`na mağlup olarak Amatör Süper Lig`e yükselme şansını yitiren Doğantepespor oluşturduğu güçlü kadro ile A Grubu`nda şampiyonluk mücadelesi veriyor. Ligde şampiyonluk mücadelesinden kopmak istemeyen Doğantepespor, ligin genç ekiplerinden Tekspor ile karşı karşıya gelecek. Avni Kalykavan Stadı`nda oynanacak olan karşılaşma 18.00`de başlaşyacak. Maçı Özgür Karadeniz yönetecek.
 
TAVŞANTEPE-DEMİRSPOR
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda zirve yarışını yakından ilgilendiren müsabaka Demirspor ile Tavşantepespor arasında oynanacak. Birinci Amatör Küme A Grubu`nda zirve yarışının kaderini belirleyecek müsabaka Cephanelik Stadı`nda oynanacak. Grubun lideri Demirspor, ligde zirve iddiasının içinde yer almak isteyen Tavşantepe karşılaşması saat 18.00`de başlayacak. Zorlu doksan dakikayı ilimizin klasman hakemlerinden Mehmet Güngör yönetecek. 
 
ULAŞLI-KARAMÜRSEL.İ.Y
Sekiz hafta sonunda küme düşme sıkıntısını yakından hisseden Ulaşlıspor ile ligde play-off grubu yolunda puan kaybına tahammülü olmayan Karamürsel İdmanyurdu müsabakası Karamürsel Stadı`nda oynanacak. Her iki ekibinde puan kaybına tahammülü olmaması karşılaşmayı ilginç bir hale getirecek. Saat 15.00`te başlayacak zorlu doksan dakikayı ilimizin başarılı hakemlerinden Bilal Çavuş yönetecek. Bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılacak olan takım ligde kalma adına çok önemli bir galibiyete imza atmış olacak.
 
ŞEKERPINAR-DEĞİRMENDERE
Ligde düşme hattında yer alan Şekerpınar Gençlerbirliği kendi sahasında play-off grubuna kalma yolunda puan kaybına tahammülü olmayan Değirmenderespor`u konuk edecek. Şekerpınar Stadı`nda oynanacak olan Şekerpınar Gençlerbirliği-Değirmenderespor müsabakası saat 16.00`da başlayacak. Kritik müsabakayı ilimizin genç hakemlerimizden Sercan Aksu yönetecek. 
 
KULLAR-BAĞDAT
Birinci Amatör Küme B Grubu`nun zirvesini çor yakından ilgilendiren müsabaka Kullarspor ile Bağdatspor arasında oynanacak. Haftanın bu önemli karşılaşması Vinsan Stadı`nda oynanacak. Ligde ikinci sırada yer alan Bağdatspor ile üçüncü sırada yer alan Kullarspor karşılaşması saat 17.00`de başlayacak. Zirvenin önemli karşılaşmasını ilimizin klasman hakemlerinden Serhan Malkoç yönetecek.
 
Y.SERDAR-DARICA
Birinci Amatör Küme B Grubu`nun lideri Yenidoğan Serdarspor kendi sahasında şampiyonluk yolunda puan kaybına tahammülü olmayan Darıcaspor`u konuk edecek. Ligin zirvesini yakından ilgilendiren karşılaşma Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda saat 17.00`de başlayacak. Haftanın bu kritik müsabakasını ilimizin başarılı hakemlerinden Onur Karagöl yönetecek. 
 
H.H.ŞAFAK-KARTEPE BLD
Birinci Amatör Küme B Grubu`nda düşme sıkıntısı yaşamak istemeyen Hacı Hızır Şafakspor Vinsan Stadı`nda zirve mücadelesi içinde kalmak isteyen Kartepe Belediyespor`u konuk edecek. Saat 19.00`da başlayacak karşılaşmayı ilimizin başarılı hakemlerinden Ali Can Erçelik yönetecek. Haftanın izlenmeye değer karşılaşmaları arasında yer olan bu maç kıran kırana ikili mücadelelere sahne olacak.
 
K.ESEN-KARADENİZ
Son haftaların başarılı ekibi Körfez Esenspor kendi sahasında kadrosuna dört eski futbolcusunu katan kümede kalma yolunda kader müsabakasına oynayacak olan Gebze Karadenizspor`u konuk edecek. Bu önemli müsabaka Derince Stadı`nda oynanacak. Her iki takım içinde hayati önem taşıyan maç saat 19.00`da başlayacak. Karşılaşmayı ilimizin başarılı hakemlerinden Caner Demirkol yönetecek. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ