KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
A Grubu’nda kafalar karışık
 A Grubu’nda kafalar karışık
Amatör Futbol
24 Ekim 2012 Çarşamba 12:04
  • 808
  • 1

A Grubu’nda kafalar karışık

Birinic Amatör Küme A Grubu’nda Demirspor kaçıyor, Doğantepe kovalıyor. Alt sıralarda verilen ligde kalma mücadelesi de ürkütücü bir tabloyu gözleri önüne seriyor
HEYECAN YÜKSELİYOR
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda oynanan maçlar sonunda ilginç ortaya ilginç bir tablo çıktı. Zirve yarışında ve küme düşme bölgesinde diyim yerindeyse kazan kaynıyor. Birinci Amatör Küme A Grubu`nda altıncı hafta maçları tamamlanması sonrasında Demirspor rakipleriyle arasındaki puan farkını korudu. Demirspor liderliğini sürdürürken, Dığnatepespor ikinci sıraya yerleşti.
 
DİPTE SAVAŞ VAR
A Grubu`nda küme düşme bölgesinde heyecan son haftaya kadar devam edecek. A Grubu`nda İzmit Balabanspor`un ligden çekilmesi sonrasında küme düşecek iki takım için Karadeniz Çayspor, Ereğli Belediyespor, Anadolu Yeniköy ve Kadıköyspor arasında amansız takip sürüyor. Zirve mücadelesinde her geçen hafta heyecan yükselirken, ligde kalma mücadelesi de renkleniyor.
 
GOL YAĞMURU YAŞANDI
Birinci Amatör Küme A Grubu`nda geçen haftanın lideri Demirspor kendi seyircisi önünde küme düşme bölgesinde bulunan Karadeniz Çayspor`u 8-0 yenip liderliğin devam ettirdi. Sezona yaptığı flaş transferle adından söz ettiren ve şampiyonluğun güçlü adayı Doğantepespor son iki haftada dört puan kaybederek moral bozmuştu. Bordo mavililer altıncı haftada deplasmanda Kadıköysporu 5-1 yenip zirve yarışında olduğu gösterdi.  
 
ÜRKÜTÜCÜ TABLO
Küme düşme bölgesinde bulunan Anadolu Yeniköyspor kendi seyircisi önünde zirve mücadelesi yapan Tekspor ile 2-2 berabere kaldı. Gol düellosunda Tavşantepespor son dakikalarda attığı golle  Çayırova Serhetspor engelini üç puan aştı. Zirveyi zorlayan Hisareynspor zayıf rakibi Ereğli Belediyespor`u 5-1 yendi. A Grubu`nda zirve ve alt sıralarda ortaya çıkan tablo çekişmenin son hagtaya kadar çıkacağı yönünde.
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ