KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
B Grubu maçları nefes kesecek
 B Grubu maçları nefes kesecek
Amatör Futbol
20 Ekim 2012 Cumartesi 16:08
  • 1340
  • 0

B Grubu maçları nefes kesecek

Birinci Amatör Küme B Grubu’nda altıncı hafta maçları bugün altı statta altı maçla devam edecek. İddialı takımlardan Bağdatspor-körfze Esenspor ile karşılaşacak. Lider yenidoğan Sardar, Şekerpınar ile karşılaşacak
BAĞDATSPOR –K. ESENSPOR  
Birinci Amatör Küme B Grubu`nda zirve mücadelesi yapan Bağdatspor, bugün ligde zor günler geçiren Körfez Esenspor ile karşılaşacak.10 Puanla ligde dördüncü sırada bulunan Bağdatspor bugün küme düşme bölgesinde bulunan 4 puanla onuncu sırada yer alan Körfez Esenspora ağırlıyor. Bağdatspor seyirci desteği ile zayıf rakibine yenip zirve yarışına ortak almayı amaçlıyor. Körfez Esenspor ise tehlikeli bölgeden kurtulmak için bugün güçlü rakibine sürpriz yapmayı planlıyor. Körfez Esenspor`da Engin Özdemir kırmızı kart cezası nedeniyle maçta forma giyemeyecek. Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda bugün saat 13.00`de oynanacak olan Bağdatspor ile Körfez Esenspor maçını ilimiz başarılı klasman hakemlerinden Halil Dağdeviren yönetecek. 
 
KARAMÜRSEL İ.Y.-H.H. ŞAFAKSPOR  
B Grubu`nda ligde orta sıralarda yer alan 6 puanlı iki takım Karamürsel İdman Yurduspor ile Hacı Hızır Şafakspor, bugün üç puan için Karamürsel Stadı`nda buluşacaklar. 6 Puanla yedinci sırada bulunan Karamürsel İdman Yurduspor bugün aynı puana sahip en yakın rakibi Hacı Hızır Şafakspor ile karşılaşacak.  Karamürsel temsilcisi seyirci desteği ile rakibini yenip üst sıralara doğru yükselişe geçmeyi amaçlıyor. Hacı Hızır Şafakspor galip gelip rahat bir nefes almayı planlıyor. Hacı Hızır Şafakspor`da Burak Şahin ve Karamürsel İdman Yurduspor`da Tayfun Kıy kırmızı kart nedeniyle bugün forma giymeyecek. Karamürsel Stadı`nda bugün saat 13.00`de oynanacak olan Karamürsel İdman Yurduspor ile Hacı Hızır Şafakspor maçını ilimiz başarılı klasman hakemlerinden Tuncer Oflu yönetecek. 
 
DEĞİRMENDERE-KARTEPE BLD  
Birinci Amatör Küme B Grubu`nda ilk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmayı amaçlayan Değirmenderspor ile Kartepe Belediyespor bugün üç puan için zorlu bir doksan dakika geçirecekler. 9 Puanla beşinci sırada yer alan Değirmenderespor, bugün seyircisi önünde 11 puanla ikinci sırada zirve mücadelesi yapan Kartepe Belediyespor`u ağırlıyor. Değirmenderespor seyirci desteği ile güçlü rakibine yenip zirve yarışına ortak olmayı planlıyor. Kartepe Belediyespor, ise zorlu rakibini yenip liderlik koltuğuna oturmayı amaçlıyor. Kartepe Belediyespor`da Kemal Yılmaz, kırmızı kart cezası nedeniyle maçı tribünde takip edecek. Değirmendere stadında bugün saat 13.00`de başlayacak. 
 
KULLARSPOR-ULAŞLISPOR  
Birinci Amatör Küme B grubunda genç bir ekiple zirve mücadelesi veren Kullarspor bugün alt sıralardan kurtulmak isteyen Ulaşlıspor ile karşılaşacak. Ligde 11 puanla üçüncü sırada yer alıp zirve mücadelesi veren Kullarspor bugün beş puanla dokuzuncu sırada yer alan Ulaşlıspor`a ağırlayacak. Kırmızı siyahlılar, seyirci desteği ile galip gelip liderlik koltuğuna oturmayı amaçlıyor. Ulaşlıspor tehlikeli bölgeden kurtulmak için bugün güçlü rakibine sürpriz yapmayı hedefliyor. Ulaşlıspor`da Yasin Yavuz, Zekeriya Ergün, Barış Akın ve Mehmet Özdemir cezaları nedeniyle bugünkü maçta yer almayacak. Kullar Stadı`nda bugün saat 14.00`de oynanacak olan Gebze Kullarspor ile Ulaşlıspor maçını ilimiz başarılı hakemlerinden Özgür Karadeniz yönetirken yardımcılıklarını Şefik Öner ve O Samet Malkoçoğlu yapacak. 
 
Y. SERDARSPOR-ŞEKERPINAR G.B.  
Birinci Amatör Küme B grubunda ligde zirve mücadelesi yapan Yenidoğan Serdarspor bugün küme düşme bölgesinde bulunan Çayırova Şekerpınar Gençler Birliğispor takımını ağırlıyor. 12 Puanla liderlik koltuğunda oturan Yenidoğan Serdarspor bugün üç puanla on birinci sırada yer alan ve küme düşme bölgesinde bulunan Çayırova Şekerpınar Gençler Birliği takımını ağırlıyor. Yenidoğan Serdarspor bugün zayıf rakibi karşısında iyi futbol oynayıp gol şovu yapmayı düşünüyor. Çayırova Şekerpınar Gençler Birliği, ise tehlikeli bölgeden kurtulmak için güçlü rakibine yenip sürpriz yapmayı amaçlıyor. Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda bugün saat 15.00`de oynanacak.Çayırova Şekerpınar Gençler Birliği takımında Nihat Musaoğlu kırmızı kart cezası nedeniyle maçta yer almazken maçı tribünden takip edecekler.
 
DARICASPOR-G. KARADENİZ 
Birinci Amatör Küme B grubunda orta sıralarda mücadele veren Darıcaspor, bugün ligde son sıraya çakılan Gebze Karadenizspor ile karşılaşacak. 7. Puanla altıncı sırada bulunan Darıcaspor bugün kendi seyircisi önünde beş maçta beş yenilgi alan ve ligde zor günler geçiren 0 puanlı Gebze Karadenizsporu konuk ediyor. Darıcaspor seyirci desteği ile zayıf rakibini yenip üst sıralara doğru yükselmeyi amaçlıyor. Gebze Karadenizspor güçlü rakibini yenip ligde ilk galibiyetini almayı hedefliyor. Darıca Nene Hatun Stadı`nda bugün saat 16.00`de oynanacak olan Darıcaspor ile Gebze Karadenizspor maçını ilimiz başarılı hakemlerden Bilal Çavuş yönetirken yardımcılıklarını Soner Türkmen ve taşkın Güngör yapacak. İki ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken maça tam kadro çıkacak.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ