KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Bağdatspor kahvaltıda buluştu
 Bağdatspor kahvaltıda buluştu
Amatör Futbol
09 Kasım 2012 Cuma 16:17
  • 992
  • 0

Bağdatspor kahvaltıda buluştu

Birinci Amatör Küme B Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Bağdatspor, Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde faaliyet gsöteren Ali Ateş’in sahibi olduğu Manolya Kıraathanesi’nde sabah kahvaltısında buluştu
ATEŞ`TEN JEST
Mehmet Alipaşa`da bulunan Manolya Kıraathanesinde bir araya gelen Birinci Amatör Küme B grubunda üst sıraları zorlayan Bağdatsporlu futbolcular ve yönetim kurulu sabah kahvaltısında buluştu. Şekerpınarspor GB karşısında alınan 3-2`lik galibiyet sonrası büyük bir mutluluk yaşayan kırmızı siyahlılar, liderlik yolunda emin adımlar ile mücadelesini sürdürüyor. Mehmet Alipaşa`da bulunan Manolya Kıraathanesi`ndeki sabah kahvaltısında buluşan kırmızı siyahlı futbolcular, Ali Ateş`in misafiri oldu. Kahvaltıya İzmit belediye Başkanı nevzat Doğan`da katıldı. 
 
KAHVALTIYA HERKES KATILDI
Birinci amatör Küme B Grubu`nda şampiyonluk mücadelesi veren ve grubunda ilk üç sırada yer alan Bağdatspor, Gebze Şekerpınar G.B karşısında kazandığı maç sonrası büyük bir mutluluk yaşadı. Yönetim kurulu Başkanı Nejdet Ormancı, Yönetim kurulu üyesi ve Asbaşkan Metin Aktaş, Bağdatspor antrenörü Fatih Sirmen ve kırmızı siyahlı futbolcular sabah verilen kahvaltıya eksiksiz olarak katıldı. Manolya kıraathanesinde verilen kahvaltıya İzmit belediye Başkanı nevzat Doğan`da katıldı. Bir süre yöneticiler ile sohbet eden Doğan” Her zaman sporun ve sporcunun yanındayım. Sizlerinde yanında olacağım” dedi. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ