KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Birinci Küme’de heyecan başlıyor
 Birinci Küme’de heyecan başlıyor
Amatör Futbol
24 Eylül 2010 Cuma 14:41
  • 1385
  • 0

Birinci Küme’de heyecan başlıyor

Birinci Amatör Küme’de 2010-2011 sezonu bugün A ve C Grubu’nda oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak. Heyecan kasırgasının eseceği ligde kıran kırana maçlar oynanacak
Başiskele BLD.-Çubuklubala
Birinci amatör liginin A grubunda sezon öncesi yaptıkları transferlerle hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen Başiskele Belediye ile Çubuklubala spor ekipleri ligin ilk haftasında karşılaşacaklar. Başiskele Belediye, Çubuklubala spor karşılaşması Mehmet Ali Kağıtçı stadında saat 17.00`de başlayacak. Başiskele Belediyespor, Çubuklubalaspor karşılaşmasını İlimizin tecrübeli hakemlerinden Zafer Pesen yönetecek. 
 
 
Demirspor-Körfezspor
Birinci Amatör Küme`nin en genç ekiplerinden olan Demirspor sezonun ilk karşılaşmasını Derince sahasında yeni sezona kapalı kutu olarak giren Körfezspor ile oynayacağı karşılaşma saat 16.00`de başlayacak. Demirspor ile Körfezspor karşılaşmasını ilimizin klasman hakemlerinden Seçim Demirel yönetecek. 
 
 
K.Barbarosspor-K.Hereke
Birinci Amatör Küme A Grubu`nun genç ekiplerinden olan ve alt yapısından yetiştirdiği başarılı başarılı olan Karamürsel Barbarosspor kendi sahasında son günlerde tecrübeli futbolcuları transfer yapan Körfez Herekespor arasında oynanacak karşılaşma Karamürsel stadında saat 18.00`de başlayacak. Karamürsel Barbarosspor, Körfez Herekespor karşılaşmasını İlimizin tecrübeli hakemlerden Muharrem Kırbaş yönetecek. 
 
 
Ç.Serhat-G.Tayfun
Yeni Sezon öncesinde Birinci Amatör Küme`de girmeyeceğini açıklayan üç takımın yerine geçen sezon İkinci Amatör Küme play-off grubunda ikinci olan ekiplerden, Birinci Amatör Küme`ye yükselen Serhatspor ile geçen sezon birinci amatör liginde sıkıntılı günler yaşayan Gebze Tayfunspor arasındaki karşılaşma Şekerpınar stadında saat 19.00`de başlayacak karşılaşmayı İlimizin başarılı hakemlerinden Özgür Karadeniz yönetecek. 
 
 
D.Türkeli-Kartepe BLD
Birinci Amatör Küme`de başarılı olmak isteyen Darıca Türkeli Gençlikspor ile geçen sezon Süper Amatör Küme`den küme düşen Kartepe Belediyespor ile Darıca Nenehatun stadında oynanacak karşılaşma saat 16.00`de başlayacak. Darıca Türkeli Gençlikspor ile Kartepe Belediyespor karşılaşmasını İlimizin genç ve başarılı hakemlerinden Erhan Yatla yönetecek.
 
 
Bağdatspor-ARS.ORG. Sanayi
Birinci Amatör Ligi`ne son dakikada çıkan Bağdatspor hazırlıksız girdiği ligde ilk karşılaşmasını çalışmalarına geç başlayan Arslanbey Organize Sanayispor karşılaşması Mehmet Ali Kağıtçı stadında oynanacak karşılaşma saat 19.00`da başlayacak. Bağdatspor, Arslanbey Organize Sanayispor karşılaşmasını Nevzat Buldağ yönetecek.
 
 
Nusretiye-H.H.Şafakspor
Geçen sezon İkinci Amatör Küme`de şampiyon olarak birinci amatör lige yükselen Nusretiye spor kendi sahasında birinci amatör liginin güçlü ekiplerinden H.H.Şafak spor ile oynayacağı karşılaşma Derbent sahasında saat 17.00 başlayacak karşılaşmayı Mecid Keskin yönetecek.
 
 
Dilovası BLD-Çamlıtepe
Birinci Amatör ligin C grubunun şampiyonluk adayları içinde yer alan Dilovası Belediye ligin ilk karşılaşmasını kendi sahasında grubun kapalı kutu ekibi Çamlıtepe spor ile oynayacağı karşılaşma Dilovası sahasında saat 15.00 başlayacak. Dilovası Belediye, Çamlıtepe spor karşılaşmasını İsmail Cem Güçlü yönetecek.
 
 
Darıca spor-Yuvacık spor
Birinci amatör Küme C grubunda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Yuvacıkspor ligde ilk karşılaşmasını deplasmanda Darıca Nene Hatun stadında saat 14.00`da Darıcaspor karşısında ilk sınavını verecek. Darıcaspor, Yuvacıkspor karşılaşmasını Emre Aba yönetecek. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ