KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Bu maçlar kaçmaz
 Bu maçlar kaçmaz
Amatör Futbol
20 Ekim 2012 Cumartesi 16:05
  • 933
  • 1

Bu maçlar kaçmaz

Birinci Amatör Küme A Grubunda 6. Hafta maçları bugün beş statta beş maçla devem edecek. İzmit Balabanspor’un ligden çekilmesi sonrasında ligden düşecek iki takım zorlu maçlar sonrasında belli olacak
KADIKÖYSPOR-DOĞANTESPOR  
Birinci Amatör Küme A grubunda orta sıralarda yer alan Kadıköyspor, bugün zirve mücadelesi yapan Doğantepespor ile karşılaşacak. Lig`de 5 puanla sekizinci sırada yer alan Kadıköyspor bugün kendi seyircisi önünde 11 puanla üçüncü sırada yer alan Doğantepespor ile zorlu bir doksan dakika geçirecek. Kadıköyspor, bugün güçlü rakibini yenip üst sıralar doğru yükselmeyi hedefliyor. Yaptığı flaş transferle şampiyonluk yarışında yer alan ve son üç iki maçta berabere kalıp zirve yarışından kopan Doğantepespor bugün galip gelip üst sıralara doğru yükselişe geçmeyi istiyor. Cephanelik Stadı`nda bugün saat 16.00`da oynanacak olan Kadıköyspor ile Doğantepespor maçını ilimiz başarılı genç klasman hakemlerinden Selçuk Öklü yönetirken yardımcılıklarını Oğuz Oktay ve Samet Sütütemiz yapacak. İki ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken maça tam kadro çıkacaklar. 
 
A. YENİKÖYSPOR-TEKSPOR  
Birinci Amatör Küme A grubunda küme düşme bölgesinde bulunan Anadolu Yeniköyspor bugün zirve mücadelesi yapan Tekspor`u ağırlayacak. 2 Puanla onuncu sırada yer alan Anadolu Yeniköyspor, bugün kendi seyircisi önünde 12 puanla ikinci sırada yer alan Tekspor ile zorlu bir doksan dakika geçirecek. Anadolu Yeniköyspor tehlikeli bölgeden kurtulmak için bugün güçlü rakibine yenmeyi amaçlıyor. Tekspor ise zirve yarışından kopmamak için bugün zayıf rakibi karşısında iyi futbol oynayıp maçı kazanmayı planlıyor. Büyükşehir Belediyesi Vinsan Stadı`nda bugün saat 15.00`de oynanacak olan Anadolu Yeniköyspor ile Tekspor maçını ilimiz başarılı genç hakemlerinden Abdullah Açıkyol yönetirken yardımcılıklarını Zülfikar Akça ve Mesut Yetkiner yapacak. 
 
HİSAREYNSPOR-EREĞLİ BLD  
Birinci Amatör Küme A grubunda genç bir ekiple centilmence mücadele eden Hisareynspor bugün küme düşme bölgesinde bulunan Ereğli Belediyespor ile karşılaşacak.7 puanla yedinci sırada yer alan Hisareynspor bugün seyircisi önünde üç puanla dokuzuncu sırada yer alan Ereğli Belediyesporu konuk ediyor. Hisareynspor seyirci desteği ile galip üst sıralara doğru tırmanmayı amaçlıyor. Lig`de kötü gidişe dur demek isteyen ve tehlikeyi yakından hisseden Ereğli Belediyespor bugün galip gelmeyi planlıyor. Hisareyenspor`da kırmızı kart cezalısı Gökhan Atalar, maçı tribünden takip edecek. Kavaklı Stadı`nda bugün saat 14.00`de oynanacak olan Hisareynspor ile Ereğli Belediyespor maçını ilimiz başarılı genç hakemlerinden Sinan Kılıç yönetirken yardımcılıklarını Cem Uçkangil ve Oğuz Oral yapacak. 
 
TAVŞANTEPE-Ç. SERHAT  
A grubunda zirve mücadelesi veren Tavşantepespor bugün orta sıralarda yer alan Çayırova Serhatspor`u konuk ediyor.10 Puanla beşinci sırada yer alan Tavşantepespor, bugün 7 puanla altıncı sırada yer alan Çayırova Serhatspor`u ağırlıyor. Tavşantepespor, bugün rakibini yenip ilk dört sırada yer alıp play-off umudunu sürdürmeyi hedefliyor. Çayırova Serhatspor ise güçlü rakibini yenip ilk dört sıra için umutlanacak. Cephanelik Stadı`nda bugün saat 18.00`de oynanacak olan Tavşantepespor ile Çayırova Serhatspor maçını ilimiz başarılı hakemlerinden Musa Önal yönetirken yardımcılıklarını Okan Karagöl ve Cemil Tunç yapacak. Bu maçta gözlemci olarak Serkan Bahçıvan görev alacak. Çayırova Serhatspor`da Aytaç Karabulut kırmızı kart cezası nedeniyle maçta yerine almayacak.
 
DEMİRSPOR-K. ÇAYSPOR  
Birinci Amatör küme A grubunda lig lideri Demirspor bugün ligde küme düşme bölgesinde bulunan Karadeniz Çayspor`u ağırlayacak. 15 puanla lig lideri olan Demirspor şampiyonluk yarışında engelleri tek tek geçerken bugün ligde 1 puanla on birinci sırada yer alan Karadeniz Çaysporu konuk edecek. Demirspor bugün zayıf rakibi karşısında iyi futbol oynayıp gol şovu yapmayı amaçlıyor. Avni Kalkavan Stadı`nda bugün saat 15.00`de oynanacak olan Demirspor ile Karadeniz Çayspor maçını ilimiz başarılı genç hakemlerinden Mustafa Sarıkaya yönetirken yardımcılıklarını Kadir Duvan ve Mehmet Cancılar yapacak. Bu maçta gözlemci olarak Mürsel Alemdar görev alacak. İki ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken maça tam kadro çıkacaklar
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ