KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Göçmen Börekçisi sponsor oldu
 Göçmen Börekçisi sponsor oldu
Amatör Futbol
24 Ekim 2012 Çarşamba 12:10
  • 1384
  • 0

Göçmen Börekçisi sponsor oldu

Körfez İlçenin sevilen işadamlarından Göçmen Börekçisini sahibi Taner ve İlker Dönmez kardeşler uzun yıllardır futbol oynamasına rağmen her yıl çeşitli spor kulüplerine sponsor olup spor malzemeleri ve desteklerini sürdürmeyi devam ediyor
DÖNMEZ`E PLAKET VERİLDİ
Göçmen Börekçisinin sahibi Taner Dönmez önceki gün Derince Stadı`nda oynanan Gölcük İdman Yurduspor, maçı öncesinde Lotto firması tarafından yapılan 20 adet forma, 20 adet şort, 20 adet çorabı önceki gün Derince Birliksporlu yöneticilere teslim edildi. Derince Birlikspor`a sponsor olan Göçmen Börekçisi`nin sahibi Taner Dönmez, spor malzemeleri teslim töreninde Derince Birlikspor Kulüp Başkanı Şaban Eraslan, yöneticiler Sadettin Polat, Osman Yusuf Cömert, antrenör Metin Coşkun ve futbolcular katıldı. Malzeme teslim töreninde Derince Birliksporlu yöneticiler Göçmen Börekçisi sahibi Taner Dönmez`e forma ve plaket takdim ettiler. 
 
YÖNETİM TEŞEKKÜR ETTİ
Derince Birlikspor Kulüp Başkanı Şaban Eraslan konuşmasında “ Amatör spora her zaman destek olan Göçmen Börekçisi Taner ve İlker Dönmez kardeşlere babası Dönmez Kasapları`nın sahibi Mustafa Dönmez hizmet vermeye devam ediyor. İlimizde bir çok amatör spor kulübe maddi ve manevi destekleri Dönmez ailesi birlikte verdi. Bize de forma seti hediye ettiler. Çoğu zaman sabah kahvaltısı veriyor. Kendilerine teşekkür edip bol kazançlar diliyorum. Sporun gerçek dostu Dönmez ailesidir. Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bizlerde kendilerine plaket verdik.  Bizleri bu şekilde hatırlarlar” dedi.  
 
SPORUN YANINDAYIZ
Göçmen Börekçisi sahibi Taner Dönmez konuşmasında, “Bizde uzun yıllar çeşitli amatör spor kulüplerinde futbol oynadık onların hangi şartlar altında ve zorluklarla yaşatıldığını çok iyi biliyorum. Amacım para kazandığın yerde ilimiz spor kulüplerine maddi ve manevi desteği vermektir. Bizler Dönmez ailesi olarak sporun ve sporcunun yanında olacağız. Körfez ve Derince İlçesi`nde amatör takımlara spor malzemeleri, çeşitli sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri verip onların birlikte olması sağlıyoruz. Bende bu ilgiden dolayı Derince Birliksporlu yöneticilere yürekten teşekkür ederim” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ