KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Hakem ve gözlemciler bayramlaştı
 Hakem ve gözlemciler bayramlaştı
Amatör Futbol
28 Ekim 2012 Pazar 14:56
  • 1073
  • 0

Hakem ve gözlemciler bayramlaştı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene katılımın yüksek oluşu memnunuyet vericiydi
KATILIM YÜKSEKTİ
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl yapılan Kurban bayramı bayramlaşma töreni öncesinde ilimizde görev yapan hakem ve eski gözlemciler önceki sabah Hasan Doğan Amatör Evinde bulunan TFFHGD Lokali`nde biraya gelip sabah kahvaltısı ve ardından birlikte bayramlaştılar. Bayramlaşma töreninde Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Gökten Küçükaydın, Başkan vekili Hayri Arslanoğlu, Genel sekreter Selim Akman,  Sayman Musa Önel üye Tuncer Oflu, katıldı. İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Say il dışında bulunması nedeniyle bayramlaşma törenine katılamadı.  
 
BAYRAM HARÇLIĞI VERİLDİ
İl Hakem Kurulu Başkan vekili Ali Ünüvar, İl hakem Kurulu Hakem Atama Sorumlusu Arif Doğan Talay, eski gözlemciler Cavit Süloğlu ve Aydın Kaboğlu, gözlemciler Nurettin Yılmaz, Pınar Aybars, Rıfat Kahraman, klasman ve il hakemleri ve HİF hakemleri katıldı.  Sabah kahvaltısında biraya gelen hakem ve gözlemciler birlikte sohbet edip eski günleri andılar. Kahvaltı sonrasında yapılan bayramlaşma töreninde gözlemci Nurettin Yılmaz kendisinin elini öpen genç hakem Sercan Aksu`ya bayram harçlığı olarak 100 TL verdi. Hakemlerin bayramlaşma töreni sona ermesi sonrasında birlikte KASKF bayramlaşma töreni katıldılar.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ